خانه / وردپرس / آموزش وردپرس / کلمات کلیدی در سئو وب سایت

تاریخ انتشار: مهر 3, 1394 تعداد بازدید: 383 بازدید تعداد دیدگاه ها: 0

کلمات کلیدی در سئو وب سایت

سلام دوستان عزیز
با آموزشی دیگر از سئو وب سایت در خدمت شما هستم.در این آموزش به بررسی کلمات کلیدی در سئو وب سایت میپردازم و در مورد آن ها نکاتی را بررسی میکنیم.دوستان عزیز کلمات کلیدی در سئو وب سایتی یکی از مهمترین عوامل موفقیت در سئو هستند و باید به آن ها توجه ویزه ای صورت گیرد.
هنگامی که قصد دارید تنطیمات سئو در وب سایت خود را شروع کنید اولین گام مشخص کردن کلمات کلیدی است که میخواهید با استفاده از آن ها در صدر جست و جو های موتور های جست و جو قرار بگیرید.شما کلمات کلیدی مورد نظر خود را مشخص میکنید و روی آن ها کار میکنید تا موفقیت وب سایت خود را کسب کنید.اما آیا تمامی کلمات کلیدی نیاز به تنظیمات سئو دارند؟

دوستان عزیز پاسخ این سوال در گرو فعالیت وب سایت شماست.بسته به فعالیت وب سایت خود باید ببینید آیا کلمات کلیدی شما رقیب های جدی دارند؟ اگر دارند که باید دقیقا تنظیمات سئو را صورت دهید اما وقتی یک کلمه کلیدی هیچ رقیبی ندارد و وب سایت شما خود به خود با آن کلمه کلیدی در صفحه اول جست و جو های گوگل ظاهر خواهد شد چه نیازی به سئو دارید؟

برای چنین کلماتی که در جست و جو های بدون رقیب هستند هنر شما این است سایت با سرعت بیشتری به صفحه یک کشیده شود.برای این که وب سایت خود را به صفحه اول بکشانید کافیست که محتوای مفیدی در وب سایت خود منتشر کنید تا گوگل متوجه شود یک وب سایت با ارزش برای آن کلمه کلیدی مورد نظر کاربران یافت شده است که می تواند از این به بعد جستجو گران را به آن وب سایت هدایت کند.

البته باید توجه کنید که در صورتی که نخواهید خود را برای این کار اذیت کنید نیز شدنی است زیرا آن کلمه کلیدی بی رقیب خود به خود به صفحه اول گوگل راه می یابد.

ممنونم از شما دوستان
فریش تم ارائه دهنده : قالب فروشگاهی وردپرس,قالب خبری وردپرس,قالب شرکتی وردپرس,پوسته وردپرس,قالب وردپرس

  • دیدگاه شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود.
  • از ارسال متن بصورت فینگلیش خودداری نموده و فارسی تایپ کنید.
  • دیدگاه و سوالات شما توسط کارشناسان ما بین 1 تا 12 ساعت پاسخ داده خواهد شد.
  • از ارسال دیگاه جهت پشتیبانی محصولات تجاری پرهیز و برای پشتیبانی از بخش پشتیبانی سایت اقدام فرمائید

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.