خانه / وردپرس / آموزش ووکامرس / آموزش قرار دادن محتوا و تصاویر در ووکامرس

تاریخ انتشار: دی 14, 1394 تعداد بازدید: 1,315 بازدید تعداد دیدگاه ها: 0

آموزش قرار دادن محتوا و تصاویر در ووکامرس

با عرض سلام و ادب خدمت شما دوستان همراه
دوستان عزیز در این آموزش ووکامرس به مدیریت پیکربندی تصاویر و محتوای محصولات فروشگاه ووکامرس می پردازم،پس شما دوستان هم تا انتهای این مطلب همراه من باشید
شاید در نظر شما پشتیبان گیری از وب سایت وردپرسی ایده خوبی نباشد،ولی حالا بنظر شما به چه دلیلی این کار انجام می شود؟ در ادامه به پشتیبان گیری محتوا و تصاویر فروشگاه ووکامرس می پردازم.

محتوا
پشتیبان گیری در قرار دادن مطالب جدید در وب سایت کمک می کند به طوری که از گذاشتن مطالب تکراری جلوگیری می کند و همچنین در تغییر محتوا و بررسی محتوا ،قبل از قرار دادن در وب سایت موثر می باشد

تصاویر
شما می توانید به دو صورت تصاویر را در فروشگاه خود قرار دهید،یا به صورت آنلاین و یا به صورت آفلاین که منظور از آفلاین مانند حالت پرینت گرفتن استفاده نمایید. اگر تصاویر محصولات فروشگاه شما کیفیت بالایی دارند ، می توانید برای سازمان دهی آنها، با استفاده از روش آفلاین در پوشه های جداگانه ای مربوط به هر محصول انجام بدهید.شما می توانید پوشه های آفلاینی را که ساخته اید ،نام آنها را به آنلاین تغییر بدهید و در واقع می توان گفت که تمام عکس هایی که در فروشگاه ووکامرس خود استفاده کرده اید در این پوشه قرار دارند و می توانید از پوشه های آنلاین برای نشریات آنلاین خود و همچنین از پوشه های آفلاین برای پرینت گرفتن استفاده کنید.

پوشه های آفلاین و پوشه های آنلاین فقط و فقط در اندازه باهم متفاوت هستند و هیچ وجه تمایزی باهم ندارند . در حالت آفلاین چون تصاویر اهمیت بسیاری ندارند و برای پرینت گرفتن مورد استفاده قرار میگیرند،پس کیفیت تصویر در اینجا چندان مهم نمی باشد ولی از تصاویر پوشه آنلاین که در فروشگاه استفاده می شود،بایستی کیفیت بالایی داشته باشند،که برای داشتن کیفیت بالا ،مساله هایی به وجود می آید از جمله ،بهبود عملکرد وب سایت فروشگاه و کم کردن پهنای باند مصرفی و بسیار مهم است که به این دو اصل در تصاویر پوشه آنلاین توجه داشته باشید.

اندازه تصاویر بهینه شده
شما لازم است بدانید تصاویر فروشگاه شما حداکثر می تواند چه اندازه ای داشته باشد و بزرگترین جایی که می توانید تصاویر را نشان بدهید،گالری سبد محصولات می باشد.دوستان عزیز باید در انتخاب اندازه و سایز عکس توجه داشته باشید، زیرا اگر تصاویر بیش از اندازه بزرگ باشند،کیفیت تصاویر افت می کند و وضوح آنها پایین می اید. پس باید شما بهترین سایز را برای تصاویر فروشگاه خود انتخاب نمایید و اندازه تصاویر در حدود 800 پیکسل تقریبا برای هر سایز عکسی مناسب می باشد،که این باعث می شود پهنای باند مصرفی کاهش پیدا کند و عملکرد فروشگاه را هم بهینه می کند و برعکس تصاویری با اندازه بزرگ، زمان بیشتری را برای بارگذاری صرف می کنند و همچنین پهنای باند مصرفی هم افزایش می یابد.

برای مثال برای کاهش حجم تصویر می توانید با استفاده از نرم افزار فتوشاپ ، تصاویر را برای فروشگاه خود به صورت Save for web and devices ذخیره نمایید و همچنین با تغییر کیفیت تصویر می توانید ،حجم ان را کاهش بدهید.

ریز عکس های محصولات
امکان ساخت ریز عکس در ووکامرس و همچنین وردپرس وجود دارد و ریز عکس برای محصولات به صورت خودکار ساخته می شود،زمانی که شما تصویر اصلی برای محصول بارگذاری می کنید،در این هنگام هم ریزعکس هایی برای محصول ساخته می شود.

اندازه ریز عکس محصولات
همانطور که گفتم ریز عکس ها بر اساس تصاویر اصلی که برای محصول بارگذاری می شود، ساخته می شوند ،پس بنابراین اندازه ریز عکس ها هم بر اساس تصاویر اصلی محصولات می باشد و این اندازه هم در صفحه تنظیمات ووکامرس مشخص شده است.

دوستان عزیز از همراهی شما تا انتهای آموزش ووکامرس متشکرم
در آموزش های بعدی ووکامرس هم با من همراه باشید

منبع : فریش تم ارائه دهنده قالب های تجاری و قالب های بازی

در تـلگـرام فــریــش تـم عضـو شـوید | تخفـیف های ویـژه و محصـولات جـدید
  • دیدگاه شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود.
  • از ارسال متن بصورت فینگلیش خودداری نموده و فارسی تایپ کنید.
  • دیدگاه و سوالات شما توسط کارشناسان ما بین 1 تا 12 ساعت پاسخ داده خواهد شد.
  • از ارسال دیگاه جهت پشتیبانی محصولات تجاری پرهیز و برای پشتیبانی از بخش پشتیبانی سایت اقدام فرمائید

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.

  • سلام ! حدس بزنید