خانه / وردپرس / آموزش وردپرس / آموزش قرار دادن پسورد روس فایل admin وب سایت وردپرس،قسمت اول

تاریخ انتشار: مهر 23, 1394 تعداد بازدید: 362 بازدید تعداد دیدگاه ها: 0

آموزش قرار دادن پسورد روس فایل admin وب سایت وردپرس،قسمت اول

سلام دوستان عزیز وقت بخیر
در ادامه آموزش های وردپرس میرسیم به آموزشی بسیار کاربردی و مهم در وردپرس که برای امنیت وب سایت شما بسیار مهم و حیاتی است و شما باید آن را حتما رعایت کنید و در وب سایت وردپرس خود اعمال کنید تا دچار مشکلات نشوید.اما این موضوع بسیار مهم چیست؟ دوستان عزیز آیا شما به امنیت فایل admin وب سایت خود واقف هستید؟

در حالت عادی در وب سایت وردپرسی هنگامی که مدیریت وب سایت و یا یکی از کاربران وب سایت قصد ورود به حوزه کاربری خود را دارد باید از نام کاربری و رمز عبور استقاده کند که بتواند وارد شود و کار خود را انجام دهد که این نام کاربری و رمز عبور توسط مدیریت وب سایت برای او ساخته شده است و میتواند از آن استفاده کند اما شما باید از دید یک هکر به این موضوع بنگرید.

یک هکر میتواند با اضافه کردن پسوند وارد شدن به وب سایت به انتهای آدرس وب سایت شما وارد صفحه ورود شده و در آن جا به خیال راحت کار خود را برای نفوذ به وب سایت شما آغاز کند که این اتفاق بسیار شایع است و صورت میپذیرد اما شما میتوانید به جای یک لایه امنیتی که همان یوزر و پسورد ابیتدای وردپرس است یک لایه دیکر را نیز خود اضافه کنید که به این صورت است که یک نام کاربری و رمز عبور نیز پیش از ان قرار دهید که به دو لایه تبدیل شود.

توجه کنید که نام کاربری و رمز عبوری که برای هر مرجله انتخاب میکنید تشکیل شده از حروف و اعداد باشد و تنها از یکی از این دو نباشد و به طور حرفه ای تنظیم شده باشد و به راحتی نتوان ان را حدس زد.در ادامه قسمت بعدی این آموزش میپردازیم به نحوه قرار دادن پسورد گفته شده بر روی وب سایت وردپرسی.

منیع: فریش تم

در تـلگـرام فــریــش تـم عضـو شـوید | تخفـیف های ویـژه و محصـولات جـدید
  • دیدگاه شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود.
  • از ارسال متن بصورت فینگلیش خودداری نموده و فارسی تایپ کنید.
  • دیدگاه و سوالات شما توسط کارشناسان ما بین 1 تا 12 ساعت پاسخ داده خواهد شد.
  • از ارسال دیگاه جهت پشتیبانی محصولات تجاری پرهیز و برای پشتیبانی از بخش پشتیبانی سایت اقدام فرمائید

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.

  • سلام ! حدس بزنید