ساخت دستیار وردپرسی

سلام خدمت همه ی شما دوستان خوب وردپرسی

موضوع آموزش:
مسلما دست بردن در وردپرس و کدهای اون برای همه ما وردپرس کاربران عادتی شده که با این کار بعضی از نیازهای سفارشی رو برطرف میکنیم. برای مثال بیشتر فایل هایی که همیشه با اونا سروکار داریم فایل هایی مانند .htaccess و فایل Function و پرونده هایی ازین دست است. خوب مثلا فایل فانکشن که معمولا تغییرات رو در اون ایجاد میکنیم و مدهای سفارشی رو از هرجا تهیه میکنیم و درون این فایل تزریق میکنیم.
حال اگر روزی نیاز به تغییر قالب داشته باشید باید این فایل فانکشن وابسته به قالب را با همه ی کدهایی که درون اون تزریرق کردید رو دوباره از اول به پرونده قالب جدید تزریق کنید.

[button color=”white” size=”medium” link=”http://farishtheme.ir/?p=12093&preview=true” icon=”fa-graduation-cap” target=”true”]   تخلیه زباله دان وردپرس در بازه ی زمانی دلخواه[/button]

خب باز هم از طریق همین کدها میشود منبعی ساخت که کدهای ما را به فایل فانکشن وابسته به قالب وردپرس تزریق کرده و چنانچه نیاز به تغییر قالب داشته باشیم کدهای مورد نظر ما باز در قالب جدید امورات خود را از سر گرفته و تلاش برای جمع آوری و ساخت کدهای استفاده هدر نرود.
خوب ما برای انجام این کار افزونه ای را طراحی میکنیم دستور داشته باشد کدهای مشخص شده ما را به فایل فانکشن تزریق کند.
در گام اول پوشه ای با نام دلخواه ساخته و در داخل اون فایل با نام پوشه و پیوند .php بسازید. برای ساخت این فایل اول یک فایل text ساده بسازید و بعد فرمت اون رو تغییر به .php تغییر بدید. خوب حالا کد زیر رو در این فایل پی اچ پی قرار بدید. و سپس در قسمت مشخص شده کدی را که تمایل دارید در فایل فانکشن تزریق کنید قرار دهید.

 

خوب این افزونه دستور داره تا کدههای مارو به صورتی مرتب به فایل فانکشن تزریق کنه. حال برای استفاده از این افزونه کافیست این پوشه رو در کنار پوشه دیگرافزونه ها در هاست قرار بدید.

 

مرسی دوستان، امید دارم این آموزش وردپرس هرچند کوتاه براتون کاربردی داشته باشد.

منبع: فریش تم ارائه دهنده: قالب وردپرسآموزش وردپرسهاست وردپرسافزونه تجاری وردپرس

پست های توصیه شده

  • دیدگاه شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود.
  • از ارسال متن بصورت فینگلیش خودداری نموده و فارسی تایپ کنید.
  • دیدگاه و سوالات شما توسط کارشناسان ما بین 1 تا 12 ساعت پاسخ داده خواهد شد.
  • از ارسال دیگاه جهت پشتیبانی محصولات تجاری پرهیز و برای پشتیبانی از بخش پشتیبانی سایت اقدام فرمائید

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

  • سلام , مهمان