با استاندارد دوم قالب ها آشنا شویم

با استاندارد دوم قالب ها آشنا شویم

سلام دوستان

 

موضوع آموزش:

استاندارد های جهانی طراحی و توسعه و ساختار وب، به این معنی که برخی قوانین و دستور ها توسط مجلس یا کنسرسیوم جهانی وب به وجود آمده اند تا صنعت یا مکانیزم وب را به سوی کامل تر شدن پیش ببرند در حالی که تمام قوانین معقول و استاندارد را رعایت کرده باشند.

این روز ها با ویژگی پرطرفداری به رسپانسیو در قالب های وردپرس و دیگر سیستم ها نیز، آشنا شده ایم که نبود آن در یک قالب وردپرس می تواند ما را از خرید آن پشیمان کند و الته همیشه سطح رسپانسیو بودن را سطح مهارت طراح تلقی میکنیم.

این طور است که امروزه رسپانسیو یکی از اولویت های استاندارد طراحی و توسعه ی وب است. پس از این هم استاندارد دیگری که شاید نام آشنا نباشد یا به کلی اصطلاح آن را ندانیم مرور نرم، شناور یا Smooth Scrolling است.

خب باید بدانید این استاندارد پس از واکنش گرا بودن یا خاصیت رسپانسیو اهمیت ویژه ای دارد. در واقع این خصیصه به کاربران کمک میکند براحتی و زیبایی به بالا و پایین کردن صفحه ی وبسایت بپردازند.

خب همین ویژگی است که مرور کردن یا اسکرول کردن را در ابزارهای هوشمند امروزی لذت بخش میکند. اگر دقت کرده باشید شیوه ی حرکت صفحه ی در حال مرور همانند یک شیئ در سطح صافی مانند یخ است که سر میخورد. خب این ویژگی را بسیاری از کاربران که نه بلکه همه ی کسانی که از وب استفاده میکنند مرور نرم را همیشه مد نظر دارند.

 

 

افزونه ی وردپرس پایه گذار استاندارد دوم jquery Smooth Scroll

دروافع کار این افزونه اینست که به سادگی قابلیت مهمی به نام مرور نرم و مناسب دستگاه های لمسی را به وبسایت شما می آورد در نتیجه کاربران شما نیز نتیجه ی لذت بخش و زیبایی همراه با مرور در وبسایت شما تجربه میکنند.

 

افزونه ی وردپرس  jquery Smooth Scroll

[button color=”green” size=”medium” link=”http://farishtheme.ir/wp-content/uploads/2016/06/jquery-smooth-scroll.zip” icon=”fa-cloud-download” target=”true”]   دریافت Jquery Smooth[/button]

[button color=”purple ” size=”medium” link=”https://wordpress.org/plugins/jquery-smooth-scroll/” icon=”fa-info-circle” target=”true”]   مشاهده مشخصات[/button]

 

از شما بسیار سپاس گذاریم که تا پایان این آموزش وردپرس نیز با ما همراه شدید

منبع: فریش تمارائه دهنده: قالب دایرکتوری وردپرسقالب شرکتی وردپرسقالب مجله خبری وردپرس

  • دیدگاه شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود.
  • از ارسال متن بصورت فینگلیش خودداری نموده و فارسی تایپ کنید.
  • دیدگاه و سوالات شما توسط کارشناسان ما بین 1 تا 12 ساعت پاسخ داده خواهد شد.
  • از ارسال دیگاه جهت پشتیبانی محصولات تجاری پرهیز و برای پشتیبانی از بخش پشتیبانی سایت اقدام فرمائید

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

  • سلام , مهمان