خانه / وردپرس / آموزش وردپرس / هشدار به کاربران سیستم ضد تبلیغ
هشدار به کاربران سیستم ضد تبلیغ

تاریخ انتشار: خرداد 20, 1395 تعداد بازدید: 690 بازدید تعداد دیدگاه ها: 0

هشدار به کاربران سیستم ضد تبلیغ

سلام دوستان عزیز

 

موضوع آموزش:

همیشه میدانیم که سازگاری کامل در این دنیای بزرگ در میان موجودات و البته اشیاء به صد در صدی کامل نرسیده چه بسا که وجود ما انسان ها بیشترین سهم را هم در این ناسازگاری دارد. در دنیای وب هم فعالیت ها با هم تفاوت های اساسی داشته و معیارهای فعالیت از پایه با هم متفاوت است. در صنعت تبلیغات که راه در آمد بسیاری از ما تا بزرگترین شرکت های اینترنت محوری همچون گوگل بوده که الگوهای تفاوتی دارد تا به در آمد رسیده و تجرات محسوب شود. اگر وبسایت شما با استفاه از تبلیغات منبع درآمد شما بوده و شما با رفتارهای کاربران نسبت به شیوه تبلیغات با مشکل مواجه شده اید با ما باشید تا به پای معرفی افزونه ای بنشینیم که به کاربران شما اطلاع میدهد تا شیوه ی کار شما را بهتر درک کرده و موافقت بیشتری نشان دهند.

 

افزونه ی وردپرس تبلیغ گر deAdblocker

نام این افزونه به ما میگوید که موافق ضد تبلیغ بودن نیست. خب دقیقا کار این افزونه اینست که به کاربران شما اطلاع دهد تا در صورتی که مایل به استفاده بهتر از محتوای وبسایت وردپرس شما هستند باید از سیستم ضد تبلیغ مرورگر خود چشم پوشی نموده و برای استفاده ی بهینه از وبسایت وردپرس شما، سیستم ضد تبلیغ مرورگر خود را غیر فعال کنند.

در صورتی که وبسایتی دارید که با استفاده از صنعت تبلیغات برای شما درآمدزایی میکند و چنانچه کاربرانتان از سیستم ضد تبلیغات استفاده کرده و با نمایش کامل وبسایت شما در دستگاه های آنان با مشکل مواجه شوند، این افزونه میتواند با یک پا آپ ساده به کاربران هشدار داده تا سیستم ضد تبلیغ خود را غیر فعال نموده و دوباره به استفاده از وبسایت وردپرس شما بپردازند.

 

توجه: این افزونه ی ورپرس، با نسخه ی پارسی فقط از طرف فریش تم، برای آسانی کار وردپرسی های عزیز پارسی زبان، بدون منافع تجاری عرضه میشود.

 

افزونه ی وردپرس deAdblocker

   دریافت نسخه ی پارسی و بهینه ی فریش

   مشاهده مشخصات

 

دوستان، ممنون از همراهیتون و امیدواریم با پارسی نمودن این افزونه وردپرس کمکی به شما نموده باشیم.

منبع: فریش تم – ارائه دهنده: قالب تجاری وردپرسقالب املاک وردپرسقالب خبری وردپرس

 

در تـلگـرام فــریــش تـم عضـو شـوید | تخفـیف های ویـژه و محصـولات جـدید
  • دیدگاه شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود.
  • از ارسال متن بصورت فینگلیش خودداری نموده و فارسی تایپ کنید.
  • دیدگاه و سوالات شما توسط کارشناسان ما بین 1 تا 12 ساعت پاسخ داده خواهد شد.
  • از ارسال دیگاه جهت پشتیبانی محصولات تجاری پرهیز و برای پشتیبانی از بخش پشتیبانی سایت اقدام فرمائید

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.

  • سلام ! حدس بزنید