شماره گذاری ترتیبی محصولات فروشگاه ووکامرس

شماره گذاری ترتیبی محصولات فروشگاه ووکامرس

سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما دوستان بزرگوار
با آموزش جدیدی از اموزش های فروشگاه ووکامرس در خدمت شما دوستان هستم . با افزونه های کاربردی و مهمی از فروشگاه ووکامرس آشنا شده اید و در این اموزش می خواهم افزونه کاربردی ومهمی را برای شما دوستان معرفی کنم پس دوستان عزیز تا انتهای این اموزش ووکامرس همراه من باشید .
دوستان عزیز افزونه ای را که به شما دوستان آموزش می دهم این امکان را به شما می دهد که محصولات فروشگاه خود را به ترتیب شماره گذاری نمایید ، این کار باعث می شود که یک ترتیب و نظم خاصی به محصولات خود بدهید و بتوانید به راحتی به انها دسترسی پیدا کنید و مدیران فروشگاه هم می تواند از این طریق یک آماری از محصولات فروشگاه خود داشته باشند . با قرار دادن شماره ترتیبی برای محصولات فروشگاه ووکامرس دیگر لازم نیست شما مدیران فروشگاه ووکامرس مرتبا بررسی نمایید که آیا محصولاتی هم شماره با هم وجود دارند یا نه ، و اگر مدیر فروشگاه به این موضوع توجه نکند و دو محصول با شماره یکسان در فروشگاه پیدا شود، باعث بروز مشکلاتی در فروشگاه ووکامرس می گردد ، پس بهتر است شما مدیران فروشگاه های اینترنتی این افزونه را دانلود نمایید و در فروشگاه ووکامرس خود نصب و فعال سازی کنید تا بتواندی از مزایای شماره گذاری ترتیبی این افزونه در فروشگاه ووکامرس خود بهره ببرید .
دوستان عزیز پس از نصب افزونه مورد نظر در فروشگاه خود و شماره گذاری ترتیبی محصولات ، می توانید به ترتیب شماره های محصولات دسته بندی نمایید . دوستان عزیز اگر شما محصولات خود را در فروشگاه خود قرار داده اید می توانید باز هم از این افزونه استفاده کنید و با نصب این افزونه در فروشگاه ووکامرس خود می توانید محصولاتی را که در گذشته در فروشگاه ووکامرس خود قرار داده اید را شماره گذاری نمایید و جای هیچ نگرانی نیست !!! دوستان عزیز از این طریق توانستید به شماره محصولات خود ترتیبی بدهید تا بتوانید در کارهای مدیریتی فروشگاه اینترنتی خود راحت تر باشید . پس از توضیحاتی درباره عملکرد و نقش این افزونه در فروشگاه ووکامرس ، بهتر است ویژگی های مهم این افزونه را هم بشناسید ، که به صورت زیر می باشد :

بعضی از ویژگی های مهم این افزونه

[tie_list type=”checklist”]

 • ترتیب شماره ها بر اساس برچسب گذاری
 • تغییر در کدهای CSS
 • پشتیبانی از ووکامرس 2.0 به بالا
 • شماره گذاری ترتیبی برای محصولات فروشگاه ووکامرس
 • شماره گذاری بر اساس ویژگی های محصولات
 • شماره گذاری محصولات فروشگاه ووکامرس با توجه به نظر و الویت بندی نویسنده

[/tie_list]

دریافت افزونه
حال دوستان عزیز پس از آشنایی با ویژگی های این افزونه و عملکرد ان نوبت به دریافت فایل افزونه می باشد که شما دوستان می توانید ان را از لینک زیر دریافت نمایید :
دانلود افزونه WooCommerce Sequential Order Numbers
شما می توانید از لینک فوق که وب سایت اصلی ان می باشد افزونه را دانلود نمایید .

نصب افزونه
دوستان عزیز پس از دریافت افزونه موردنظر از لینک فوق ، حال برای استفاده از آن لازم است در فروشگاه ووکامرس خود نصب نمایید و پس از نصب ان در پیشخوان فروشگاه ووکامرس به لیست افزونه ها رفته و ان را فعال کنید، در این صورت است که می توانید از امتیاز این افزونه در فروشگاه خود بهره ببرید .

نحوه تنظیمات افزونه
پس از فعال سازی افزونه ووکامرس می توانید به بخش تنظیمات افزونه رفته و تنظیمات شخصی خود را اعمال نمایید و ترتیب شماره گذاری را مشخص کنید

دوستان اموزش افزونه ووکامرس مورد نظر به پایان رسید ، از این که شما تا انتهای این اموزش همراه بودید ، سپاسگزارم
با آموزش های بعدی ووکامرس همراه ما باشید

منبع : فریش تم

 • دیدگاه شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود.
 • از ارسال متن بصورت فینگلیش خودداری نموده و فارسی تایپ کنید.
 • دیدگاه و سوالات شما توسط کارشناسان ما بین 1 تا 12 ساعت پاسخ داده خواهد شد.
 • از ارسال دیگاه جهت پشتیبانی محصولات تجاری پرهیز و برای پشتیبانی از بخش پشتیبانی سایت اقدام فرمائید

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

 • سلام , مهمان