خانه / وردپرس / افزونه رایگان وردپرس / برچسب وضعیت روی نوشته های پیشخوان با Obvious Post States
برچسب وضعیت روی نوشته های پیشخوان با Obvious Post States

تاریخ انتشار: آبان 17, 1395 تعداد بازدید: 251 بازدید تعداد دیدگاه ها: 0

برچسب وضعیت روی نوشته های پیشخوان با Obvious Post States

سلام دوستان

میدانید که اولین بار وردپرس نیت کرده بود که فقط سکوی انتشاری مناسب وبلاگ ها و وبسایت های خبری باشد، اما شرایط مسیر را تغییر داده و وردپرس که هم اکنون برای همه کسانی که میخواهند وبلاگ خود را داشته باشند مناسب است. حتی در بیشتر زمینه ها وردپرس میتواند بهترین انتخاب باشد.

اما بحث ما به همان بخش خبری در وردپرس بر میگردد. اگر شما هم وبلاگ خبری وردپرس دارید که در آن نوشته های زیادی را در صف قرار میدهد و زمان بندی میکنید تا منتشر شود یا اینکه نوشته های مختلف را گاه به گاه در برگه اصلی وبلاگ سنجاق میکنید این افزونه مناسب کار شما خواهد بود.

افزونه وردپرس وضعیت نوشته های پیشخوان Obvious Post States

برچسب وضعیت روی نوشته های پیشخوان با Obvious Post Statesاین افزونه وردپرس در بخش نوشته های شما عملکرد خود را نشان خواهد داد. در اصل کاری که این افزونه سبک انجام میدهد اینست که صفت های نوشته ها را نمایش میدهد. این صفت ها به شکل یک دکمه در بخش نوشته ها روی عنوان هر نوشته نمایش داده شده ر نتیجه تسلط کامل تری روی نوشته ها خواهد داشت.

وضعیت نوشته یا همان صفت هایی که توسط افزونه برای نوشته ها نمایش داده میشوند شامل: زمان بندی یا Schedule ، پیش نویس یا Draft ، سنجاق شده یا Pin ، محافظت شده با پسورد، خصوصی و از این قبیل است.

همین امروز میتوانید این افزونه را نصب کنید و کنترل بیشتری روی نوشته های خود در پیشخوان وردپرس داشته باشید.

کارایی ساده ولی کاربردی، کدنویسی بدون مشکل، استفاده آسان و سبک این افزونه جای نگرانی در استفاده از آن را باقی نخواهد گذاشت.

تقریبا افزونه های با کاربرد هایی که شاید به ذهن بیشتر ما خطور نکنند در وردپرس و مخزن بزرگ آن که افزونه های خود را در حال عبور دادن از مرز 50 هزار افزونه است پیدا کردنشان سخت است. که این افزونه وردپرس با این کاربرد یکی از همین نوع افزونه ها به شما می رود.

نظر شما در مورد این افزونه چیست؟ آیا کاربردی است یا اینکه ایده ای که پشت آن قرار داد یک ایده تقریبا بی مصرف است. نظر شما در این مورد چیست؟ دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید. همواره دیدگاه شما مهم است.

افزونه وردپرس Obvious Post States

   دریافت مستقیم Obvious Post States

   دریافت مشخصات

 

منبع: فریش تمارائه دهنده: قالب دایرکتوری وردپرسقالب شرکتی وردپرسقالب مجله خبری وردپرس

در تـلگـرام فــریــش تـم عضـو شـوید | تخفـیف های ویـژه و محصـولات جـدید
  • دیدگاه شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود.
  • از ارسال متن بصورت فینگلیش خودداری نموده و فارسی تایپ کنید.
  • دیدگاه و سوالات شما توسط کارشناسان ما بین 1 تا 12 ساعت پاسخ داده خواهد شد.
  • از ارسال دیگاه جهت پشتیبانی محصولات تجاری پرهیز و برای پشتیبانی از بخش پشتیبانی سایت اقدام فرمائید

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.

  • سلام ! حدس بزنید