خانه / وردپرس / آموزش وردپرس / افزونه بهینه سازی SEO Friendly Images
افزونه بهینه سازی SEO Friendly Images

تاریخ انتشار: اردیبهشت 27, 1395 تعداد بازدید: 1,471 بازدید تعداد دیدگاه ها: 3

افزونه بهینه سازی SEO Friendly Images

سلام و عرض ادب خدمت همه ی جویندان وردپرس

موضوع آموزش:

جدا از مقالات و آموزش های سئو که در سراسر اینترنت و سایت های آموزشی من جمله فریش در این زمینه، باز هم هر چه بیشتر در این مورد برای کاربران مقالات و آموزش های بیشتری در این زمینه ارائه شود شاید باز هم جوابگویی نیازهای عده ای نبوده و البته شاید عطش کاربرانی را نیز نسبت به سئو بر طرف نسازد. خوب زمینه های بهینه سازی همان مواردی هستند که اقلام یک وبسایت را تشکیل میدهند و البته بهتر که وردپرس باشند.

.

افزونه بهینه سازی SEO Friendly Images

این افزونه وردپرس به سراغ یکی از اقلام مهم تشکیل دهنده وبسایت وردپرس شما میرود. قلمی به اهمیت تصاویر و البته مخلفات آن. خوب یکی از مورد های بهینه سازی یا سئو در رابطه با تصاویر اینست که تا جایی که جا دارد حجم تصویر را کم کنیم، به این خاطر میگوییم تا آنجا که میشود به خاطر اینست که از ابتدا هم میتوان تصویری را برای مطلب قرار نداد اما بهترین مطالب هم شاید بدون تصویر مخاطبی نداشته باشد. پس بهتر است برای محتوا و مطلب تصویر انتخاب کنید و بهتر آن که تصویری با کیفیت انتخاب کنید اما کیفیت با حجم رابطه ای مستقیم دارد و هرچه کیفیت بالا را مد نظر بگیریم باید فکری نیز به حال حجم مربوط به آن داشته باشیم. اینجاست که پای بهینه سازی وسط کشیده میشود و نیاز است تا آنجا که میشود از حجم تصویر کاست بدون اینکه کیفیت قابل توجهی از تصویر را از دست تا هم به چیزی که میخواهیم برسم و هم دل کاربرانمان را راضی نگه داریم (: .

.

طرز کار:

این افزونه بهینه سازی که بیشتر از 200 هزار نصب فعال دارد و تا کنون نزدیک به 2 ملیون بار دانلود شده است. میتواند به شکلی بهینه برای تصاویر محتوا شما عناوین انتخاب کند و البته بخشی از توضیحات تصاویر که به نام ALT شناخته میشود در توضیحاتی برای موتورهای جستجو در خصوص تصاویر است که به موتورهای جستجو موضوع تصویر محتوا را اعلام میکند. در واقع میتوان این طور گفت که عملکرد این توضیحات برای تصویر همانند کلمات کلیدی برای مطالب و آموزش ها و در کل محتوا است. پس بهتر است از این افزونه استفاده کنید.

.

افزونه بهینه سازی SEO Friendly Images

   دریافت مستقیم SEO Friendly Images

   مشاهده مشخصات

.

لب کلام: یقینا هرچه بهتر بهینه سازی در سایت صورت بگیرد باز هم نیاز به بهینه سازی وجود دارد چون روز به روز انتظارات نیز بالا رفته و البته با شدت گرفتن رقابت برای بهتر بودن باید هر روز بهتر باشید.

.

تشکر از تمامی همراهان عزیز، امیدواریم از  آموزش وردپرس استفاده لازم رو برده باشید.

منبع: فریش تم یکه تاز در ارائه خدمات وردپرس در ایران، خدماتی چون قالب حرفه ای وردپرس و هاست وردپرس

در تـلگـرام فــریــش تـم عضـو شـوید | تخفـیف های ویـژه و محصـولات جـدید
  • دیدگاه شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود.
  • از ارسال متن بصورت فینگلیش خودداری نموده و فارسی تایپ کنید.
  • دیدگاه و سوالات شما توسط کارشناسان ما بین 1 تا 12 ساعت پاسخ داده خواهد شد.
  • از ارسال دیگاه جهت پشتیبانی محصولات تجاری پرهیز و برای پشتیبانی از بخش پشتیبانی سایت اقدام فرمائید

3 دیدگاه

  • سلام ! حدس بزنید