خانه / وردپرس / آموزش وردپرس / پنالتی شدن وب سایت ها توسط گوگل

تاریخ انتشار: مهر 6, 1394 تعداد بازدید: 315 بازدید تعداد دیدگاه ها: 0

پنالتی شدن وب سایت ها توسط گوگل

سلام و خسته نباشید خدمت شما
با ادامه آموزشی از سئو وب سایت همراه شما هستم.در این آموزش کمی در مورد گوگل و پنالتی شدن در گوگل صحبت میکنیم.دوستان عزیز پنالتی شدن چیست؟ وقتی میگویند توسط گوگل پنالتی شده است یعنی چه؟

دوستان عزیز وقتی میگویند گوگل وب سایت شما را پنالتی کرده است یعنی کلیه خدمات به وب سایت شما را متوقف کرده است و دیگر هیچ خدماتی به وب سایت شما نمیدهد.این بسیار بد است.این یعنی تمامی زحمات شما در راه ساخت وب سایت و بهره برداری از آن به باد رفته است.اما چگونه میتوان فهمید این مورد را؟

دوستان عزیز فهمیدن این موضوع اصلا امکان پذیر نیست.شما در هیچ حالتی نمیتوانید این موضوع را بفهمید زیرا برای فهمیدن این موضوع نیاز به دسترسی به دیتابیس های گوگل دارید که این دیتابیس ها کاملا محرمانه است.برخی از وب سایت ها وجود دارند که ادعا میکنند میتوانند تشخیص دهند که وب سایت شما توسط گوگل پنالتی شده است یا خیر اما این کاملا بیهوده است و به هیج وجه شدنی نیست.دوستان این وب سایت هایی که گفته شد در ابتدایی ترین مورد که همان بررسی تمامی صفحات وب سایت شما باشد مانده اند.این وب سایت ها حتی توانایی پردازش صفحات وب سایت شما را نیز ندارند چه برسد به مشخص کردن اینکه وب سایت شما پنالتی شده است یا خیر.

دوستان عزیز شما باید توجه کنید که در ابزار مستر تولز گوگل وارد شده و ببینید که چه ترافیکی گوگل به وب سایت شما داده است و در صورتی که این ترافیک کاهش یابد یعنی کم کم وب سایت شما دچار مشکل میشود و شما باید یک فکر اساسی برای آن کنید تا کاملا از بین نرفته است.این یعنی وب سایت شما را به دلایلی که فقط خود شما میدانید گوگل پنالتی کرده است.

ممنون از همراهی شما

منیع: فریش تم

در تـلگـرام فــریــش تـم عضـو شـوید | تخفـیف های ویـژه و محصـولات جـدید
  • دیدگاه شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود.
  • از ارسال متن بصورت فینگلیش خودداری نموده و فارسی تایپ کنید.
  • دیدگاه و سوالات شما توسط کارشناسان ما بین 1 تا 12 ساعت پاسخ داده خواهد شد.
  • از ارسال دیگاه جهت پشتیبانی محصولات تجاری پرهیز و برای پشتیبانی از بخش پشتیبانی سایت اقدام فرمائید

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.

  • سلام ! حدس بزنید