خانه / وبلاگ / بازاریابی اینترنتی / پینگ در بازاریابی موتورهای جستجو

تاریخ انتشار: بهمن 9, 1394 تعداد بازدید: 1,585 بازدید تعداد دیدگاه ها: 0

پینگ در بازاریابی موتورهای جستجو

در این پست سعی داریم مفهموم پینگ در بازاریابی موتورهای جستجو رو خدمت شما عرضه کنیم.

 

email-marketing

 

بازاریابی موتورهای جستجو در آشنا کردن مخاطبین با شما نقش بسزایی دارد و باید دقت کرد که مخاطبینی که از این طریق با سایت شما آشنا میشوند مخاطبین واقعی هستند و فقط به یه منظور وارد سایت شما میشوند و آن هم این است که مخاطبین سایت شما رو میخواهند چون چیزی دارید که آنها میخواهند و موتورهای جستجو یه حالت مستقیم بین مخاطب و سایت شما ایجاد میکند.

تازه کارها:

سایتها و بلاگ های زیادی وجود دارند که میخواهند مطالب سایتشان و یا خود سایتشان در موتورهای جستجو بالا بیاید و دوست دارند وقتی مطلب جدیدی منتشر میکنند به سرعت ایندکس شود(توسط موتورهای جستجو خوانده و بالا بیاید) اما خیلی ها به خصوص تازه کاران عرصه اینترنت و وبمستر های تازه کار این واقعه رو نشدنی میپندارند.

قدیمی ها:

اما وبمسترهای باسابقه و قدیمی های این عرصه تنها دغدغه ی آنها زمانیست که طول میکشد مطلب جدیدی که منتشر کردن ایندکس شود(شناخته شود) به همین دلیل برای دست یافتن به این امر یعنی برای اینکه موتورهای جستجو مطلب جدید آنها رو شناسایی کنند خودشان دست به کار میشوند.

 

Ping-Service-tips-boost-your-traffic

 

البته در وردپرس این ویژگی وجود دارد که به طور اتوماتیک مطلب رو پینگ میکند و این یکی از بهترین قابلیت های وردپرس است اما برای cms های دیگر افزونه هایی وجود دارد که میتوانید از آنها استفاده کنید و سایت هایی هم وجود دارند که این کار رو برای شما انجام میدهند.

همانطور که گفته شد زمانی طول میکشد تا مطلب منتشر شده توسط موتورهای جستجو شناخته شوند و از وجود مطلب مطلع شوند وبمستر های و صاحبان وبلاگ دیگر منتظر نمیمانند که این زمان صرف شد و خود دست بکار به میشوند تا موتورهای جستجو را از انتشار مطلب جدیدشان مطلع کنند به این امیر پینگ کردن میگویند.مثل دانش آموزی که بعد از ورود به مدرسه اعلام حضور میکند تا وظایف و تکالیف آنروزش را دریافت کند.

با مثالی به توضیح بیشتر میپردازیم شما دانش آموز مدرسه ای هستید و باید بعد از حضور پیدا کردن در مدرسه به تک تک معلمین بگوید من اومدم من اومدم تا آنها متوجه آمدن شما و عدم غیبتتان شوند.

اما شما در نظر بگیرید که اگر یک سیستم حضور غیاب مرکزی وجود داشت چه میشد؟که هردانش آموز با ورود به مدرسه و زدن اثر انگشت بر روی پد مخصوص اعلام حضور میکرد و تمامی معلمین و معاونین متوجه غیبت کردن و یا حضورش رو میشدند چقدر اوضاع بهتر میشد!!!

شما مطلب رو دانش آموز در نظر بگیرید.

و مدرسه رو موتورهای جستجو.

تمامی پروسه پینگ کردن همین است یعنی اینکه شما وقتی مطلب جدید رو منتشر میکنید به همه ی موتورهای جستجو اعلام کنید که مطلب جدیدی انتشار داده اید اما این کار مصلما زمان زیادی از شما میگیرد که دونه به دونه به تمامی موتورهای جستجو اعلام مطلب جدیدتان رو بکنید و این خطر هم وجود دارد که اگر به طور مداوم دست به این کار یعنی معرفی مکرر مطالب به موتورهای جستجو کنید آن موتور جستجو سایت شما و یا وبلاگتان رو بلوکه کند.اما روش هایی وجود دارند که بسیار سریع تر از حالت دونه به دونه میتواند مطلب منتشر شده جدید از جانب شما رو به موتورهای جستجو معرفی کند و این یعنی همان پینگ کردن.مطلع ساختن موتورهای جتسجو از مطالب جدید در سایتتان.

 

ارائه دهنده فریش تم،وردپرس،افزونه های وردپرس.

باما همراه باشید.

در تـلگـرام فــریــش تـم عضـو شـوید | تخفـیف های ویـژه و محصـولات جـدید
  • دیدگاه شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود.
  • از ارسال متن بصورت فینگلیش خودداری نموده و فارسی تایپ کنید.
  • دیدگاه و سوالات شما توسط کارشناسان ما بین 1 تا 12 ساعت پاسخ داده خواهد شد.
  • از ارسال دیگاه جهت پشتیبانی محصولات تجاری پرهیز و برای پشتیبانی از بخش پشتیبانی سایت اقدام فرمائید

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.

  • سلام ! حدس بزنید