خانه / وردپرس / افزونه رایگان وردپرس / پیج رنک صفحات با Purple Heart Rating
پیج رنک صفحات با Purple Heart Rating

تاریخ انتشار: مهر 23, 1395 تعداد بازدید: 870 بازدید تعداد دیدگاه ها: 0

پیج رنک صفحات با Purple Heart Rating

موضوع آموزش وردپرس امروز: رنکیکنگ و رتبه وبسایت خود را در گوگل افزایش دهید!

سلام دوستان،

حتما میدانید که وردپرس از پایه نسبت به دیگر سیستم های مدیریت محتوا تعامل بیشتری با موتورهای جستجو داشته و بهینه سازی وردپرس به مراتب آسان تر و البته متناسب تر است. از این رو در وردپرس نیز ابزارهایی وجود دارد که میتوان با آن بخش های جا افتاده ی دیگری را به سمت بهینه بودن سوق داد.

رنکینگ یا رتبه وبسایت در گوگل دقیقا چیست؟

توضیحات کلی در این مورد ارائه میکنیم؛ در ابتدا این الگوریتم رتبه دهی به صفحات داخلی یک وبسایت توسط گوگل معرفی سپس به کار گرفته شد. کار این الگوریتم به این صورت است که هر صفحه ای لینک ورودی بیشتری داشته باشد در واقع مهمتر است. بنابراین وبسایتی که با صفحات داخلی خود که ورودی های زیادی داشته باشد باید رتبه صفحه ی بالایی نیز داشته باشد.

پیج رنک یا رتبه ی صفحه توسط گوگل از 0 تا 10 برای صفحات مهم هر وبسایتی تعیین میشود. در واقع صفحه ی اصلی و بیشتر صفحات یک وبسایت دارای رتبه نخواهند بود. بلکه در هر وبسایت فقط صفحات مهم رتبه دهی میشوند و این صفحات نیز مشخص هستند. گوگل سابقا 4 بار در سال یعنی در آخر هر فصل یکبار رتبه ی وبسایت ها را منتشر میکرد. در این صورت وبمسترها رتبه صفحه ی خود در گوگل را پیدا کرده و دست به اقداماتی می زدند که باعث افزایش رتبه ی آنها و افزایش ارزش وبسایت خود میشدند.

   کتاب آموزش صفر تا صد All in one seo pack

از اینها گذشته گوگل تصمیم گرفت این بروز رسانی ها را به تاخیر انداخته تا وبمسترها راه های قانونی را پیش بگیرند. به هر حال ، رنکینگ یا رتبه دهی صفحه در گوگل از بین نرفته است. بلکه راه های تقلب در این مسیر تا حدودی مسدود شده است. حال اگر میخواهید با کمک کاربران رنک صفحه ی خود را افزایش دهید با ما باشید.

افزونه وردپرس افزایش رتبه ی صفحه توسط کاربران Purple Heart Rating

پیج رنک صفحات با Purple Heart Ratingافزونه وردپرس یاد شده امتیاز دهی ساده ای را به مطالب وبسایت شما می افزاید. از این رو کاربرانی که نوشته ای شما را بپسندند میتوانند به آن امتیاز دهند. اما راه استفاده از این امتیازها اینست که آنها را تبدیل به امتیازاتی کنید که مورد توجه گوگل قرار گیرد. بنابراین میتوانید از افزونه وردپرس یاد شده برای اینکار استفاده کنید.

بدین ترتیب هنگامی که کاربران در گوگل جستجو میکنند. صفحه ای مربوط به وبسایت شماست همراه با امتیازات کاربارن نمایش داده شده و شانس باز شدن وبسایت شما در گوگل را در میان رقبا افزایش میدهد.

 

افزونه وردپرس Purple Heart Rating

   دریافت مستقیم Purple Heart Rating

   مشاهده مشخصات

 

منبع: فریش تمارائه دهنده: قالب تک صفحه ای وردپرسقالب چند منظوره وردپرسقالب فروشگاهی وردپرس

در تـلگـرام فــریــش تـم عضـو شـوید | تخفـیف های ویـژه و محصـولات جـدید
  • دیدگاه شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود.
  • از ارسال متن بصورت فینگلیش خودداری نموده و فارسی تایپ کنید.
  • دیدگاه و سوالات شما توسط کارشناسان ما بین 1 تا 12 ساعت پاسخ داده خواهد شد.
  • از ارسال دیگاه جهت پشتیبانی محصولات تجاری پرهیز و برای پشتیبانی از بخش پشتیبانی سایت اقدام فرمائید

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.

  • سلام ! حدس بزنید