خانه / وردپرس / آموزش وردپرس / افزونه تغییر کلمات پیش فرض وردپرس
افزونه تغییر کلمات پیش فرض وردپرس

تاریخ انتشار: فروردین 29, 1395 تعداد بازدید: 1,819 بازدید تعداد دیدگاه ها: 0

افزونه تغییر کلمات پیش فرض وردپرس

سلام و عرض ادب و احترام خدمت همه شما عزیزان و جویندگان وردپرس

موضوع آموزش وردپرس امروز:

نیاز به تغییر در هر جایی برای هر کسی ممکن است احساس شود. دنیای وب و وردپرس نیز از این موضوع مستثنی نخواهد بود. حال آنکه نیاز به تغییر در پی دلخواهی و یا ناسازگاری با مواردی باشد که در حیطه کاری ما قرار دارند. بزرگترین راه ارتباط با غیر خود اول از واژه ها شروع میشود چه خوب است واژه هایی که در اختیار ما قرار میگیرند را شاید میشد به دلخواه خود تغییر داد مانند کلماتی که در ترجمه وردپرس انگلیسی به پارسی صورت گرفته است. مثلا واژه هایی که در رابط کاربری وردپرس پارسی وجود دارند را بخواهیم تغییر دهیم. کاری جالب و البته شاید خوشایند بعضی ها باشد.

حال اگر از جمله کسانی هستید که هر دفعه اقدام به تغییر واژه های اصلی هسته وردپرس پارسی ترجمه شده توسط تیم اصلی وردپرس هستید و البته بعد از هر بروز رسانی نیز باید این کارها را دوباره انجام دهید و حال میدانید که امری وقت گیر است. بنابراین برای این کار در بستر وردپرس افزونه ای توسعه داده شده است تا اقدام به تغییر و تعویض لغات اصلی و پیش فرض وردپرس ترجمه شده به لغات دلخواه کابران نماید.

معرفی افزونه:

افزونه ودرپرس Replace Default Words

افزونه وردپرس امروز با نام واژه نگار میتواند کار تغییر لغات پیش فرض وردپرس را برای شما انجام دهد این افزونه وردپرس تنها در یک مرحله میتواند واژه پیش فرض انتخاب شده برای تغییر را با واژه ای که برای جایگزینی انتخاب میکنید را جابجا نماید. امکان جایگزینی و استفاده از واژه‌های دلخواه برای هسته وردپرس با ویرایش کردن فایل زبان اصلی وردپرس صورت میپذیرد.

طرز کار:

پس از نصب و فعالسازی این افزونه به بخش ابزارک ها رفته و وارد تنظیمات آن شوید. در قسمت اول واژه پیش فرض انتخاب شده برای تغییر را وارد نموده و در بخش دوم واژه جایگزین قرار میگیرد. پس از انجام کار تغییرات را ذخیره کنید.

توجه داشته باشید که واژه انتخاب شده برای تغییر باید کاملا همانند واژه بکار رفته در وردپرس فارسی باشد تا افزونه وردپرس بتواند عملکرد درخوری داشته باشد. و همانطور که در قبل هم گفتیم افزونه ها و پوسته های وردپرس شما باید دارای فایل زبان باشد تا بتوان واژه های آن را تغییر دارد.

افزونه ودرپرس Replace Default Words

   دانلود افزونه Replace Default Words

   مشاهده مشخصات

تشکر از همراهی شما دوستان عزیزی که تا انتهای این آموزش وردپرس با ما همراه بودند.

منبع: فریش تم – ارائه دهنده: قالب وردپرسآموزش وردپرس هاست وردپرس

 

در تـلگـرام فــریــش تـم عضـو شـوید | تخفـیف های ویـژه و محصـولات جـدید
  • دیدگاه شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود.
  • از ارسال متن بصورت فینگلیش خودداری نموده و فارسی تایپ کنید.
  • دیدگاه و سوالات شما توسط کارشناسان ما بین 1 تا 12 ساعت پاسخ داده خواهد شد.
  • از ارسال دیگاه جهت پشتیبانی محصولات تجاری پرهیز و برای پشتیبانی از بخش پشتیبانی سایت اقدام فرمائید

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.

  • سلام ! حدس بزنید