خانه / وردپرس / آموزش وردپرس / افزونه ساخت صفحه قوانین وبسایت
افزونه ساخت صفحه قوانین وبسایت

تاریخ انتشار: فروردین 29, 1395 تعداد بازدید: 971 بازدید تعداد دیدگاه ها: 0

افزونه ساخت صفحه قوانین وبسایت

سلامی گرم به همه کاربران محترم فریش تم و همراهان عزیز در آموزش وردپرس

موضوع آموزش وردپرس امروز:

وبسایت های گوناگون و یا پایگاه های اینترنتی ارائه دهنده خدمات بخصوص و یا ارائه دهنده محصولات در بستر اینترنت همیشه دارای قوانین و ضوابط مخصوص بخود هستند و یا حتما دیده اید که در صورت استفاده از خدمات یک وبسایت باید موافقت خود با قوانین مشخص شده آن وبسایت را اعلام نمائید تا بتوانید از خدمات آنها استفاده نمائید. و حتما دیده اید برای ثبت نام در یک وبسایت قوانین آن را باید بپذیرید. حال همین مسطله موضوع آموزش وردپرس امروز ما را به خود اختصاص داده است.

معرفی افزونه:

افزونه وردپرس Agreeable که میتواند یک فرم دربردارنده شرایط استفاده از خدمات سایت شما را برای شما ساخته و برای هر کاربر جدیدی که برای اولین بار میخواهد از سایت شما دیدن کرده میتواند فرم قوانین وبسیات شما را نشان داده و کاربر در صورت موافقط میتواند از سایت وردپرس شما بازدید کند.

طرز کار:

پس از نصب و فعال سازی این افزونه به بخش تنظیمات رفته و افزونه را انتخاب نمائید. در بخش تنظیمات  این افزونه وردپرس برای ایجاد صفحه جدید اقدام نموده و قوانین و ظرایط و ضوابط استفاده از وبسایت وردپرس خود را نوشته و منتشر نمائید. اکنون به بخش تنظیمات برگشته و از منوی کشویی که وجود دارد صفحه که ایجاد و منتشر نموده بودید را انتخاب نموده و عنوان مورد نظر را وارد کرده و در آخر هم میتوانید گزینه ای را تنظیم کنید که مثلا برای کاربرانی که در طول یک ماه گذشته با شرایط و قوانین سایت وردپرس شما موافقت نموده اند این صفحه دوباره برای کاربر مواقت کرده فراخوانی نشده و تکرار این پیام خودداری کند. در پس قوانین خود میتوانید تصاویر هم بکار ببرید و البته میتوانید هر قانونی که برای سایت خود مد نظر دارید را با اینن افزونه ساخته و موافقت با آن را شرط ورود واستفاده از وبسایت وردپرس خود قرار دهید.

Capture1

افزونه وردپرس Agreeable

  دانلود افزونه Agreeable

   مشاهده مشخصات

از همه شما کاربران گرامی تشکر میکنیم امیدواریم از آموزش وردپرس امروز استفاده لازم رو برده باشید.

منبع: فریش تم – ارائه دهنده: قالب وردپرسآموزش وردپرس هاست وردپرس

در تـلگـرام فــریــش تـم عضـو شـوید | تخفـیف های ویـژه و محصـولات جـدید
  • دیدگاه شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود.
  • از ارسال متن بصورت فینگلیش خودداری نموده و فارسی تایپ کنید.
  • دیدگاه و سوالات شما توسط کارشناسان ما بین 1 تا 12 ساعت پاسخ داده خواهد شد.
  • از ارسال دیگاه جهت پشتیبانی محصولات تجاری پرهیز و برای پشتیبانی از بخش پشتیبانی سایت اقدام فرمائید

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.

  • سلام ! حدس بزنید