افزونه ساخت صفحه قوانین وبسایت

افزونه ساخت صفحه قوانین وبسایت

سلامی گرم به همه کاربران محترم فریش تم و همراهان عزیز در آموزش وردپرس

موضوع آموزش وردپرس امروز:

وبسایت های گوناگون و یا پایگاه های اینترنتی ارائه دهنده خدمات بخصوص و یا ارائه دهنده محصولات در بستر اینترنت همیشه دارای قوانین و ضوابط مخصوص بخود هستند و یا حتما دیده اید که در صورت استفاده از خدمات یک وبسایت باید موافقت خود با قوانین مشخص شده آن وبسایت را اعلام نمائید تا بتوانید از خدمات آنها استفاده نمائید. و حتما دیده اید برای ثبت نام در یک وبسایت قوانین آن را باید بپذیرید. حال همین مسطله موضوع آموزش وردپرس امروز ما را به خود اختصاص داده است.

معرفی افزونه:

افزونه وردپرس Agreeable که میتواند یک فرم دربردارنده شرایط استفاده از خدمات سایت شما را برای شما ساخته و برای هر کاربر جدیدی که برای اولین بار میخواهد از سایت شما دیدن کرده میتواند فرم قوانین وبسیات شما را نشان داده و کاربر در صورت موافقط میتواند از سایت وردپرس شما بازدید کند.

طرز کار:

پس از نصب و فعال سازی این افزونه به بخش تنظیمات رفته و افزونه را انتخاب نمائید. در بخش تنظیمات  این افزونه وردپرس برای ایجاد صفحه جدید اقدام نموده و قوانین و ظرایط و ضوابط استفاده از وبسایت وردپرس خود را نوشته و منتشر نمائید. اکنون به بخش تنظیمات برگشته و از منوی کشویی که وجود دارد صفحه که ایجاد و منتشر نموده بودید را انتخاب نموده و عنوان مورد نظر را وارد کرده و در آخر هم میتوانید گزینه ای را تنظیم کنید که مثلا برای کاربرانی که در طول یک ماه گذشته با شرایط و قوانین سایت وردپرس شما موافقت نموده اند این صفحه دوباره برای کاربر مواقت کرده فراخوانی نشده و تکرار این پیام خودداری کند. در پس قوانین خود میتوانید تصاویر هم بکار ببرید و البته میتوانید هر قانونی که برای سایت خود مد نظر دارید را با اینن افزونه ساخته و موافقت با آن را شرط ورود واستفاده از وبسایت وردپرس خود قرار دهید.

Capture1

افزونه وردپرس Agreeable

[button color=”green” size=”medium” link=”https://downloads.wordpress.org/plugin/agreeable.zip” icon=” fa-download ” target=”true”]   دانلود افزونه Agreeable[/button]

[button color=”purple ” size=”medium” link=”https://wordpress.org/plugins/agreeable/” icon=”fa-info-circle” target=”true”]   مشاهده مشخصات[/button]

از همه شما کاربران گرامی تشکر میکنیم امیدواریم از آموزش وردپرس امروز استفاده لازم رو برده باشید.

منبع: فریش تم – ارائه دهنده: قالب وردپرسآموزش وردپرس هاست وردپرس

  • دیدگاه شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود.
  • از ارسال متن بصورت فینگلیش خودداری نموده و فارسی تایپ کنید.
  • دیدگاه و سوالات شما توسط کارشناسان ما بین 1 تا 12 ساعت پاسخ داده خواهد شد.
  • از ارسال دیگاه جهت پشتیبانی محصولات تجاری پرهیز و برای پشتیبانی از بخش پشتیبانی سایت اقدام فرمائید

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

  • سلام , مهمان