hack

کانفیگ امنیتی وردپرس

در دنیای اینترنت امنیت از اهمیت بسیاری زیادی برخوردار است. گرچه متاسفانه اینطور به نظر میرسد که این روزها ما به بحث “امنیت” فقط و فقط به طور شفاهی اهمیت میدهیم و پای عمل که میرسد از کنار خیلی مسائل به سادگی میگذریم. تعداد زیادی از اشخاص را میبینیم که از پایین بودن امنیت وردپرس حرف میزنند و چون این وسط سایت هایشان یکی دو باری هم هک شده است از این شکایت میکنند که مدیریت محتوای وردپرس ضعف های امنیتی زیادی دارد و برای همین آن را سیستم مدیریت محتوای مناسبی برای انجام کارهای خود نمیدانند. البته میپذیریم که هر اسکریپیتی باگ های خاص خودش را دارد اما اینکه ما بخش مدیریت اسکریپتمان را برای همه باز بگذاریم و رمزمان از ۱۲۳۴۵ آن طرف تر نرود و تازه یوزرمان هم همان admin آشنای همیشگی باشد و عملا سایتمان را به امان خدا رها کرده باشیم و بعد که هک شدیم بیاییم و تقصیر را گردن اسکریپت بیاندازیم واقعا بی انصافی است. به نظر شخصی من و البته به نظر میلیون ها نفر دیگر در سراسر جهان، وردپرس واقعا قدرتمند است، اینکه امنیت وردپرس را هدف میگیرم دلیلش نا امنی وردپرس نیست، بلکه دلیلش این است که این اسکریپت طرفداران بسیار زیادی دارد و راحت میتوان گفت از هر ۱۰ نفری که میخواهند یک سایت راه بیاندازند دست کم 6 نفرشان مطمئنند که باید وردپرس را انتخاب کنند چون از سئوی قوی ، سرعت بالا و امکانات نا محدودی برخوردار است.

 

[highlight color=”yellow”]هیچ وقت نمی توان گفت که یک سایت داری امنیت 100% هست اما میتوان با رعایت کردن اصول امنیتی و بهنیه کردن موارد امنیتی در سایت وردپرسی خود درصد هک رو هرچه بیشتر به سمت 0 سرازیر کنیم و از امینت سایت خود لذت ببریم.[/highlight]

 

ما در فریش تم به دنبال راه کارهای هستیم که بتوانیم کسب و کار شما را به سمت مسیری هدایت کنیم که از هر گونه مشکل و یا ایرادی به دور باشد و شما بتوانید در راس کسب و کار خود از هر گونه ایرادی در امان باشید. در همین راستا تیم مدیریتی فریش تم اقدام به ارائه خدمتی دیگر کرده که ما آن را کانفیگ فوق حرفه ای امینت وردپرس می نامیم و این نوید رو به شما میدهیم که استفاده از این خدمت امنیت سایت شما را تا 99 % تضمین خواهد کرد.

 

سوالات متداول:

آیا با این کانفیگ امنیتی وردپرس هک شدن سایت من تضمین خواهد شد؟

ینکه ما یا هر تیم امنیتی معروفی در دنیا بخواهد به این سوال جواب دهد جوابش خیر خواهد بود چون بعد از کانفیگ امیتی مواردی چون هاست و رعایت اصول امنیتی مدیر سایت هم لازم خواهد بود. پس ما تا 99% سایت شما را تضمین خواهیم کرد و یک چک لیستی برای شما آماده کرده ایم که بعد از اعمال اصول امنیتی توسط ما شما بتوانید در آینده کلیه اصول ایمنتی را رعایت کنید.

آیا بعد از خرید قالب وردپرس از شما و تکمیل کردن سایت باید به شما سفارش امنیتی دهیم؟

بهترین حالت از نظر ما قبل از انجام هر کاری هست زیرا احتمال آلوده شدن سایت شما هست اما اگر شما از قبل سایت رو آماده کردید و یا اینکه ترجیح میدهید بعد از انجام طراحی باشد باز مشکلی نخواهد بود زیرا ما از از هر جهتی سایت شما رو آنالیز خوهیم کرد.

آیا حتما باید بعد از خرید قالب وردپرس از شما این بحث امنیت را هم رعایت کنیم؟

خیر ، کلیه محصولات ما از لحاظ بحث امنیتی داری استاندارهای جهانی هستند و از هیچ مشکلی در بحث امنیتی ندارند. این خدمت برای اشخاصی هستند که به امنیت سایت خود اهمیت میدهند و نمیخواهند در آینده برای سایتشون مشکلی پیش بیاد، پس نگرانی در خرید هیچ یک از محصولات دیگر ما نیست. اما اگر این هزینه ناچیز برای شما مشکلی نخواهد داشت پیشنهاد می کنیم این مورد را رعایت کنید و از لحاظ امنیتی با خیال آسوده به کسب و کار خود برسید.

سوالات بعدی کاربران به مرور اضافه خواهد شد.

 مشاوره

چرا

کانفیگ امنیتی وردپرس

؟؟؟؟؟

با سرویس ویژه ما شما هیچ گاه نیاز به خرید قالب و افزونه نخواهید داشت و قادر خواهید بود هرنوع قالبی که دوست دارید طراحی کنید بدون دانش کد نویسی یا تسلط به وردپرس ؟! 

به راحتی کشیدن نقاشی!!

09017420201

  • دیدگاه شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود.
  • از ارسال متن بصورت فینگلیش خودداری نموده و فارسی تایپ کنید.
  • دیدگاه و سوالات شما توسط کارشناسان ما بین 1 تا 12 ساعت پاسخ داده خواهد شد.
  • از ارسال دیگاه جهت پشتیبانی محصولات تجاری پرهیز و برای پشتیبانی از بخش پشتیبانی سایت اقدام فرمائید

6 دیدگاه

  • سلام , مهمان