خانه / وردپرس / سئو وردپرس / حذف آسان رونوشت های پست ها با Simple Revisions Delete
حذف آسان رونوشت های پست ها با Simple Revisions Delete

تاریخ انتشار: دی 8, 1395 تعداد بازدید: 734 بازدید تعداد دیدگاه ها: 0

حذف آسان رونوشت های پست ها با Simple Revisions Delete

سلام دوستان

مسئله ای که کاربران در وردپرس با آن روبرو هستند رونوشت های مقاله ها یا همان پست ها در وردپرس است. رونوشت ها یا Revisions نسخه های قدیمی تر یک نوشته از بدو کلیک خوردن دکمه ی “افزودن نوشته” در وردپرس تا آخرین تاریخی که نوشته منتشر میشود برای نوشته ذخیره می شوند. رونوشت ها کمک میکنند تا هر بار که بخواهیم تغییرات را به عقب برگردانیم از آنها استفاده کنند. رونوشت ها چگونه افزایش پیدا میکنند؟ هربار که وارد وردپرس میشوید تا روی نوشته ی پیش نویس خود تغییرات ایجاد کرده و دکمه ی “ذخیره” را می فشارید رونوشت جدید افزونه ساخته میشود! آخرین رونوشت همان یکی مانده به نوشته ی منتشر شده است. چرا از شر رونوشت ها خلاص شویم؟ در ادامه با ما باشید.

افزونه وردپرس حذف رونوشت های پست Simple Revisions Delete

حذف آسان رونوشت های پست ها با Simple Revisions Deleteافزونه نام برده یکی از افزونه های رایگان وردپرس است که در مخزن برچسب “بهینه سازی” را دارد و اگر در دسته بندی افزونه های بهینه سازی به دنبال افزونه های مختلف باشید به این افزونه هم برخورد خواهید کرد! اما واقعا رونوشت های نوشته در وردپرس، کاری اضافی انجام میدهند؟ آیا رونوشت ها سرعت وبسایت شما را برای کاربران کاهش میدهند؟ بهتر است بدانید که رونوشت از پیشتازان وبسایت های اینترنتی سئو شده است. و این یعنی وردپرس که روز به روز به فکر بهینه شدن و وسعت است، حتما راهکاری برای رونوشته ها هم خواهد داشت!

هنگامی که وردپرس از نوشته های شما ذخیره درست میکند برای این است که هر گونه تغییراتی که هر بار در نوشته ها باعث تغییر کلی نوشته شده است را داشته باشید، این رونوشت ها اطلاعات سابق هستند و برای نوشته ها در دسترس هستند، هر وقت بخواهید میتوانید از آنها استفاده کنید.

اما نکته در اینجاست که همه احساس میکنند اگر از شر رونوشت ها خلاص شوند، وبسایت سریعتر و بهینه تری خواهند داشت.

این جمله نصف و نیمه صحیح است، اگر بخواهید وبسایت بهینه تری داشته باشید میتوانید از افزونه وردپرس Simple Revisions Delete استفاده کرده و رونوشت های قدیمی نوشته های خود را کاملا پاک کنید. اینکار حجم دیتابیس را کم میکند.

اما چرا سرعت را افزایش نمیدهد؟ چون وردپرس بهینه است، هنگامی که کاربر یکی از مقالات شما را میخواند در بخش کاربری Front-End فقط آخرین رونوشتی که منتشر شده است را مشاهده خواهد کرد. بنابراین یک مقاله برای وی بارگذاری شده و سرعت با حذف دیگر رونوشت های پست، هیچ تغییری نخواهد کرد.

آموزش تصویری کار با افزونه وردپرس Simple Revisions Delete

افزونه را نصب و فعال کنید. پس از فعال سازی به بخش نوشته های خود رفته و نوشته ای که رونوشت زیادی دارد را انتخاب کنید، در حالت ویرایش نوشته را باز کنید. فرقی نمیکند نوشته منتشر شده باشد یا پیش نویس باشد

مشاهده خواهید کرد که در بخش رونوشت ها، گزینه ی حذف رونوشت اضافه شده و شما به آسانی میتوانید رونوشت ها را حذف کنید.

افزونه وردپرس Simple Revisions Delete

  دریافت مسقیم Simple Revisions Delete

  مشاهده مشخصات 

منبع: فریش تم – ارائه دهنده: آموزش وردپرسآموزش سئو  – آموزش ووکامرسافزونه تجاری وردپرسآموزش ویدیویی وردپرس

در تـلگـرام فــریــش تـم عضـو شـوید | تخفـیف های ویـژه و محصـولات جـدید
  • دیدگاه شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود.
  • از ارسال متن بصورت فینگلیش خودداری نموده و فارسی تایپ کنید.
  • دیدگاه و سوالات شما توسط کارشناسان ما بین 1 تا 12 ساعت پاسخ داده خواهد شد.
  • از ارسال دیگاه جهت پشتیبانی محصولات تجاری پرهیز و برای پشتیبانی از بخش پشتیبانی سایت اقدام فرمائید

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.

  • سلام ! حدس بزنید