تغییر پوسته پیشخوان با Slate Admin Theme

تغییر پوسته پیشخوان با Slate Admin Theme

سلام دوستان

امروز موضوع را به استفاده لذت بخش تر از وردپرس اختصاص داده ایم. وقتی به مدیریت وردپرس یا پیشخوان وارد شوید، محیط ساده خود وردپرس را مشاهده خواهید کرد. نظرتان چیست یکی از افزونه های وردپرس را امتحان کنیم که میتواند حال و هوای تازه ای را به پنل پیشخوان بیاورد.

افزونه های تغییر پنل مدیریت در وردپرس طرافداران خاص خود را دارند. تا جایی که افزونه های تجاری وردپرس تغییر پنل مدیدریت در وردپرس توانسته اند فروش های بالای 5000 را برای خود ثبت کنند.

اگر چه در افزونه ای که ما امروز برای معرفی در نظر گرفته ایم سبک و تمیز است و میتواند پنل پیشخوان را برای ما تغییر دهد.

اگر چه خود وردپرس هم تم یا پوسته ها مختلفی دارد که میتوانید برای تغییر رنگ بندی پیشخوان از آن استفاده کنید اما این افزونه وردپرس، با اینکه سبک و ساده است اما وردپرس را بهتر و زیباتر میکند.

افزونه وردپرس تغییر پوسته پیشخوان Slate Admin Theme

تغییر پوسته پیشخوان با Slate Admin Themeافزونه نام برده سبک و تمیز است و کد نویسی خوبی دارد. با وردپرس 4.4.5 نیز سازگاری دارد. اگر چه ریسک زیادی هم ندارد اگر روی آخرین نسخه وردپرس نصب شود.

کارکرد آن مثال زدنی است، شاید در نگاه اول احساس کنید که تغییر رنگی با این افزونه تغییر تم پیشخوان بدست آورده اید را خود وردپرس هم ارائه کرده است. اما با افکت های متنوع سایه ها، رنگ بندی هوشمندانه و خوشایند، میتواند انتخاب رایگان و مناسبی برای شروع کار با افزونه های تغییر پوسته پیشخوان وردپرس داشته باشید.

افزونه وردپرس Slate Admin Theme را حتما امتحان کنید، زیبایی و سادگی در کنار هم، این افزونه ساده و سبک را به نوعی خاص می کند.

افزونه وردپرس Slate Admin Theme

[button color=”green” size=”medium” link=”https://downloads.wordpress.org/plugin/slate-admin-theme.1.1.6.zip” icon=”fa-download” target=”true”]   دریافت مشخصات Slate Admin Theme[/button]

[button color=”purple ” size=”medium” link=”https://wordpress.org/plugins/slate-admin-theme” icon=”fa-info-circle” target=”true”]   مشاهده مشخصات[/button]

منبع: فریش تم – ارائه دهنده: قالب موزیک وردپرسقالب نمونه کار وردپرسقالب پزشکی وردپرس

  • دیدگاه شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود.
  • از ارسال متن بصورت فینگلیش خودداری نموده و فارسی تایپ کنید.
  • دیدگاه و سوالات شما توسط کارشناسان ما بین 1 تا 12 ساعت پاسخ داده خواهد شد.
  • از ارسال دیگاه جهت پشتیبانی محصولات تجاری پرهیز و برای پشتیبانی از بخش پشتیبانی سایت اقدام فرمائید

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

  • سلام , مهمان