برای دریافت پشتیبانی تا انتها مطالعه کنید.

بعد از تغییر مسیر فریش تم و حذف خدمات فروش قالب و افزونه کاربران زیادی با مشکلات پشتیبانی مواجه شده اند باتوجه به حجم درخواست های زیاد و مشکلات پیش آمده ما برای شما یک راه حل آماده پیداکرده ایم.

حذف نیاز قالب

با پکیج های ویژه ما شما دیگر نیازی به قالب های مختلف نخواهید داشت و مشکلات مربطو به قالب شما کاملا حذف خواهند شد این ویزگی به شما کمک میکند تا دیگر مشکلات عوض کردن قالب و از بین رفتن صفحات را نداشته باشید.

من نیاز به اطلاعات بیشتر دارم

حذف نیاز افزونه‌!

تاحالا تصور کرده اید  اگر به جای حجم عظیم افزونه های روی وب سایت  فقط یک مجموعه افزونه استفاده کنید که در دل خودش همه پلاگین ها را جا داده است  استفاده کنید چه اتفاقی خواهد افتاد ؟

 

من نیاز به اطلاعات بیشتر دارم

پشتیبانی ؟!

زمانی که شما ب جای استفاده از افزونه ها و تم های مختلف  فقط  از یک پکیج استفاده کنید که هیچ محدودیتی برای شما در طراحی ایجاد نخواهد کرد نیاز شما به پشتیبانی به مقدار قابل توجهی کم خواهد شد و خد شما قادر خواهید بود مشکلات خود را حل کنید ولی با این حال ما با سرویس رایگان پشتیبانی سریع در کنار شما خواهیم بود. 

من نیاز به اطلاعات بیشتر دارم

چرا باید به المنتور مهاجرت کنم؟!

کارکرد آسان

المنتور یکی از قوی ترین و راحت ترین صفحه ساز های وردپرس می باشد که با ویژگی های که ما به آن اضافه کردیم به راحتی هرچه تمام تر در اختیار شماست برای ساخت سخت ترین صفحات سایت!

سازگار با هرزبان و فرهنگ!!!

شما با استفاده از المنتور قادر خواهید بود تمام متن های وب سایت خود را به صورت هدفمند ترجمه کرده و تغییر بدهید این افزونه با بیش از ۹۰ زبان زنده سازگاراست.

طراحی جداگانه همه صفحات

با المنتور قادرخواهید بود همه صفحات سایت خود را طراحی کنید از صقحه محصول گرفته تا صفحه فروشگاه و سبد خرید!

ریسپانسیو خودکار!

درکمال تعجب تمام صفحات سما به صورت خودکار ریسپانسیو خواهند شد و دیگر نیازی به ابزار های اضافی برای سازگار کردن نسخه موبایل و تبلت نخواهید داشت.

ساخت انواع وب سایت

با المنتور قادرخواهید بود هر نوع وب سایتی را طراحی کنید! ازوب سایت املاک گرفته تا فروشگاه اینترنتی بدون نیاز به قالب یا افزونه اضافی!

آموزش های فارسی

هر هفته آموزش های جذاب المنتوری برای شما منتشر میشود که به شما کمک میکند با کک این آموزش ها تبدیل به یک وبمستر حرفه ای شوید.

چطور به المنتور مهاجرت کنیم؟!

ما میتوانیم در کمتر از۲۴ ساعت همراه با یک سال آموزش و پشتیبانی وب سایت شما را به ساختار المنتور منتقل کنیم