خانه / وردپرس / خطاهای وردپرس / خطای تگ های باز و بسته ی قالب ها یا Syntax error
خطای تگ های باز و بسته ی قالب ها یا Syntax error

تاریخ انتشار: آبان 17, 1395 تعداد بازدید: 444 بازدید تعداد دیدگاه ها: 0

خطای تگ های باز و بسته ی قالب ها یا Syntax error

سلام دوستان

همانطور که میدانید مقاله آموزش وردپرس سابق در مورد خطای داخلی سرور با نام خطای 500 بود و اینبار هم تصمیم گرفتیم در مورد خطای دیگری در وردپرس صحبت کنیم. متاسفانه هر کدام از این خطاهایی که در وردپرس رخ میدهند به یکباره میتوانندعملکرد وبلاگ را دچار اختلال کرده و وبلاگ را از دسترس خارج کنند. آیا تا بحال با خطای دیگری در وردپرس به نام “Syntax error, unexpected…” روبرو شده اید، اگر با این خطا روبرو نشده اید که خوشحال باشید، اگر هم با این خطا مواجه شده اید، بدانید که شما تنها کسی نیستید که در وردپرس با این خطا مواجه شده است.

همچنین شما اولین نفر و آخرین آنها هم نبوده اید، این خطا شاید چندبار در وردپرس برای شما اتفاق بیافتد، اما جای نگرانی نیست چرا که امروز با راه حل این مشکل و شیوه از سر راه برداشتن آن آمده ایم.خطای تگ های باز و بسته ی قالب ها یا Syntax error

این مشکل به این دلیل برای شما پیش خواهد آمد چراکه کدهایی که از وبلاگ های آموزش مانند بخش هک وردپرس که در فریش تم وجود دارد و کدهایی پیشنهاد میشود، که کاربر میتواند در فایل های مختلف ولی اکثرا فایل فانکشن قالب وردپرس، قرار داده و تغییرات سفارشی را ایجاد کنید، اما چون کدها را به خوبی قرار نداده و اگر یک کد را را آغاز کرده باشد تگ بسته برای آن قرار نداده و همین میتواند عملکرد بخشی از وبلاگ را متوقف کند.

اگر تازه با وردپرس شروع کرده اید، پیشنهاد میکنیم، که کدهای خود را از در اختیار دستیار وردپرس خود قرار داده تا اینکار را با نهایت دقت برای شما انجام دهد.

در واقع وقتی چنین خطایی برای شما اتفاق بیافتد در همان صفحه خطا، خطی که خطا را با خود دارد مشخص میشود، باید از طریق FTP به هاست خود وارد شده، به بخش مورد نظر و سراغ فایل رفته و فایل را برای ویرایش باز کنید، سپس خطی که خطا را با خود دارد را بررسی کرده و کدنویسی را درست کنید.

اگر با کد نویسی آشنایی ندارید، لازم است از کمک دیگران استفاده کنید.

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟ آیا تا بحال با چنین خطایی روبرو شده اید، آیا این نوشته توانسته در مسیر حل چنین مشکلی شما را کمک کرده و مفید باشد، نظر شما در این مورد چیست؟ دیدگاه خود را با و دیگر دوستان در میان بگذارید.

منبع: فریش تمارائه دهنده: قالب تک صفحه ای وردپرسقالب چند منظوره وردپرسقالب فروشگاهی وردپرس

در تـلگـرام فــریــش تـم عضـو شـوید | تخفـیف های ویـژه و محصـولات جـدید
  • دیدگاه شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود.
  • از ارسال متن بصورت فینگلیش خودداری نموده و فارسی تایپ کنید.
  • دیدگاه و سوالات شما توسط کارشناسان ما بین 1 تا 12 ساعت پاسخ داده خواهد شد.
  • از ارسال دیگاه جهت پشتیبانی محصولات تجاری پرهیز و برای پشتیبانی از بخش پشتیبانی سایت اقدام فرمائید

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.

  • سلام ! حدس بزنید