خانه / وردپرس / آموزش وردپرس / نحوه جا به جایی قسمت نظرات در وردپرس نسخه 4.4

تاریخ انتشار: بهمن 2, 1394 تعداد بازدید: 468 بازدید تعداد دیدگاه ها: 0

نحوه جا به جایی قسمت نظرات در وردپرس نسخه 4.4

و همچنین دوستان عزیز شمایی که از این نسخه وردپرس استفاده میکنید تابحال متوجه ی تغییر کوچکی در بخش نظرات ورد پرس 4.4 شده اید؟ دوستان عزیز اگر دقت کنید، خواهید دید که فیلد نظر نویسی به بالا تغییر مکان داده است و بقیه فیلد ها که شامل نام، ایمیل و آدرس وب هستند، به پایین رفته اند.این تغییر کوچکی است که در وردپرس 4.4 اتفاق افتاده است.

وردپرس قدیمی

اما نکته ای که در اینجا مطرح می شود این است که اگر شما از وردپرس نسخه قبلی استفاده میکردید شاید نمیتوانید این تغیرات راقبول کنید و به حالت قبلی عادت کرده اید و میخواهید این مورد را تغییر داده و همانند نسخه های قبلی وردپرس کنید زیرا برای کسی که به یک محیطی برای کار خودش دارد تغییر محیط و اضافه شدن مواردی شاید در کارش وقفه ای ایجاد کند اما به طور کلی ما می توانیم این را به شما بگوییم که این نسخه وردپرس بسیار کارایی بالایی دارد و فقط شما باید این را بسنجید که آیا این نسخه جدید به کار شما می آید یا خیر .

 

دوستان عزیز برای اینکه این قابلیت را در وب سایت خود داشته باشید باید کد زیر که مروط به کد هک وردپرس است را استفاده کنید و برای این منظور شما باید در ابتدا فایل functions.php قالب وردپرس خود را باز کرده و سپس کد زیر را در محل مناسبی از آن قرار دهید:

 

زمانی که شم این کد را در قالب و در جای مناسب خودش قرار دادید بعد می توانید جای آن را تغییر دهید اما در اینجا یک سوالی پیش می آید که چرا در این نسخه از وردپرس چنین تغییری رخ داده است؟ دوستان عزیز قبلا وقتی که کاربران به بخش نظرات برای نوشتن نظر خود برای یک مطلب در وب سایت وردپرس، مراجعه میکردند. بخش نظرات در وب سایت وردپرسی در نسخه های قدیمی به گونه ای بود که آنها ابتدا فیلد های نام و ایمیل را بایستی تکمیل می کردند که این مختص کاربرانی بود که با کامپیوتر وارد سایت می شدند و پس از وارد کردن این موارد باید نظر خود را در این قسمت مینویشتند ولی در این نسخه این امکان اصلاح شده است .

سایت شما در موبایل کاربران

حال در اینجا به یک مورد اشاره میکنیم که این نسخه برای کاربرانی که سایت شما را از طریق تلفن همراه می بینند و وارد می شوند ، فقط فیلد نظر نویسی را مشاهده می کردند و نظر را می نوشتند و خارج میشدند و سپس اقدام به ارسال نظر می نمودند بنابر این اکثرا فراموش میکردند فیلد های بعدی را تکمیل نمایند و با خطا مواجه می شدند که طبیعتا قابلیت استفاده و دسترسی آسان را کاهش داده بود.با تغییر در این نسخه از وردپرس این مشکل نیز حل شد و حالا کاربران در دستگاه های هوشمند نیز میتوانند به صورت کامل نظرات خود را در وب سایت قرار دهند و این یکی از مزایای استفاده از این نسخه می باشد .

از اینکه مقالات سایت را دنبال می کنید ممنونم امیدوارم نهایت استفاده را این مقاله برده باشید .

ارائه شده توسط : فریش تم

در تـلگـرام فــریــش تـم عضـو شـوید | تخفـیف های ویـژه و محصـولات جـدید
  • دیدگاه شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود.
  • از ارسال متن بصورت فینگلیش خودداری نموده و فارسی تایپ کنید.
  • دیدگاه و سوالات شما توسط کارشناسان ما بین 1 تا 12 ساعت پاسخ داده خواهد شد.
  • از ارسال دیگاه جهت پشتیبانی محصولات تجاری پرهیز و برای پشتیبانی از بخش پشتیبانی سایت اقدام فرمائید

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.

  • سلام ! حدس بزنید