خانه / وردپرس / آموزش وردپرس / سه نکته مهم در سئو
سه نکته مهم در سئو

تاریخ انتشار: اردیبهشت 27, 1395 تعداد بازدید: 840 بازدید تعداد دیدگاه ها: 0

سه نکته مهم در سئو

سلام دوستان عزیز

موضوع آموزش:

همانطور که پیش تر عرض کرده ایم بهینه سازی یک نیاز حیاتی برای ادامه فعالیت و رشد وبسایت شما در عرصه وب است. خوب بهتر است بدانید که مفهوم بهینه سازی به این شیوه است که به موتورهای جستجو کمک کنید تا بهتر وبسایت شما را بشناسند. بهتر محتوای آن را مرور کنند. بهتر زمینه فعالیت وبسایت شما را تشخیص دهند و البته بر اساس بعضی معیارهای آنها وبسایت به فعالیت تبلیغاتی و البته روند کاری خود ادامه دهد. حال که بهینه سازی امری مهم است میخواهیم سه مورد از نکته های بهینه سازی را با شما در میان بگذاریم.

.

لینک های داخلی: خوب لینک های داخلی به طوری مهم هستند و در داخل وبسایت شبکه ای را ایجاد میکنند پس بهتر است لینک های وبسایت شکسته یا مرده نباشند و بلکه فعال باشند. خوب برای اینکه بدانیم لینک های داخلی شکسته هستند یا میتوانید از یک سایت کمک بگیرید یا از یک افزونه که پیش تر در سایت معرفی کرده ایم استفاده کنید. سایتی که میتوانید از آن برای بررسی پیوند های شکسته شده در وبسایت خود کمک بگیرید در این ادرس است.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

این مطلب را حتما بخوانید:

   کمک به سئوی سایت با Broken link Checker

فهرست بندی یا ایندکس: ایندکس به این معنی است که وبسایت شما به گوگل معرفی شود و هر آنچه که برای وبسایت شما اتفاق می افتد در گوگل نیز ثبت میشود. تا زمانی که خود را به گوگل معرفی نکنید توسط کسی نیز شناخته نخواهید شد. بهتر است هر چه زودتر دست به کار شوید و خود را به گوگل معرفی کرده و از ابزارهای بخش موتور جستجوی گوگل برای پیدا کردن موقعیت خود در وب استفاده کنید.

.

بک لینک و اهمیت آن: خوب بک لینک ها در واقع حالت های متفاوت ولی عملکردی یکسان دارند. مثلا وقتی لینک وبسایت شما در سایت دیگری قرار گرفته است وبسایت شما از آن وبسایت بک لینک دریافت کرده است. خوب وقتی کسی با کلیک روی لینک وبسایت شما دنبال موضوع تبلیغی شما میگردد انتظار دارد که مستقیما به آن بخش از وبسایت شما انتقال یابد که مطلب یا محتوای مورد نیاز خود را در آن پیدا خواهد کرد. پس در حالت کلی اگر به هر صفحه ای که بیشتر لینک دهی داشته باشید بیشتر شناخته خواهد شد اما دقت داشته باشید که تعدا بک لینک های صفحه اصلی باید یک سوم تمام لینک های دیگر صفحات وبسایت باشد. میتوانید از سایت یک ابزار استفاده کنید تا بیشتر در مورد بک لینک وبسایت خود آمار و اطلاعات کسب کنید.

.

لب کلام: تکنیک های سئو زیاد هستند و همیشه باید از جدیدترین آموزش های سئو استفاده برد تا بتوان بهترین ابزارهای سئو را شناخت و بتوان از روش های این زمینه فعالیت برای استفاده بهتر بهره برد. خدمات سئو زیاد هستند اما همگی به خودی خود خوب و دقیق نیستند پس از بهترین ابزارهای سئو استفاده کنید.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

این مطلب را حتما بخوانید:

   پنج اشتباه سئو به سبک وردپرس

 

ازینکه مارا تا پایان این آموزش وردپرس همراهی فرمودید کمال تشکر را داریم و امیدواریم استفاده لازم رو برده باشید.

منبع: فریش تم – ارائه دهنده: قالب حرفه ای وردپرسآموزش وردپرسهاست وردپرس

در تـلگـرام فــریــش تـم عضـو شـوید | تخفـیف های ویـژه و محصـولات جـدید
  • دیدگاه شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود.
  • از ارسال متن بصورت فینگلیش خودداری نموده و فارسی تایپ کنید.
  • دیدگاه و سوالات شما توسط کارشناسان ما بین 1 تا 12 ساعت پاسخ داده خواهد شد.
  • از ارسال دیگاه جهت پشتیبانی محصولات تجاری پرهیز و برای پشتیبانی از بخش پشتیبانی سایت اقدام فرمائید

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.

  • سلام ! حدس بزنید