shakhes

آموزش تعریف ویژگی های کلی محصولات در ووکامرس

سلام و عرض ادب و خسته نباشید خدمت شما دوستان عزیز و همراهان همیشگی آموزش های ووکامرس فریش تم
دوستان عزیز در آموزش ووکامرس و با معرفی افزونه ووکامرس جدیدی در خدمت شما دوستان هستم و از شما دوستان می خواهم تا انتهای این اموزش ووکامرس هم با من همراه باشید تا بتوانید گامی جدید در شخصی سازی فروشگاه ووکامرس خود بردارید و بتوانید میزان فروش فروشگاه خود را بالاتر ببرید .

دوستان عزیز در این اموزش شما می توانید یک ویژگی کلی برای محصولات فروشگاه ووکامرس خود انتخاب نمایید و برای تمامی محصولات و دسته بندی محصولات موجود در فروشگاه ووکامرس خود اعمال نمایید . شما دوستان با نصب این افزونه در فروشگاه ووکامرس خود می توانید ، ویژگی های کلی برای محصولات فروشگاهی خود انتخاب نمایید و با استفاده از این افزونه تعیین کنید که هر ویژگی برای چه محصولاتی و یا چه دسته بندی محصولات اعمال شود و سپس تغییرات را ذخیره نمایید . شما عزیزان به همین راحتی می توانید ویژگی هایی را که در بین چندین محصول مشترک می باشد را با استفاده از این افزونه به راحتی اعمال نمایید و لازم نیست که وقت بسیاری را برای تعریف ویژگی های مشترک محصولات صرف نمایید . برای مثال دوستان وقتی یک رنگ در بین محصولات فروشگاهی شما مشترک است ، شما می توانید با استفاده از این افزونه و مشخص کردن رنگ ، این رنگ را در بین تمامی دسته بندی محصولات اعمال نمایید ، بدون هیچ زحمتی و اتلاف وقتی ، به همین راحتی !!!!! در این صورت شما بهتر می توانید به کارهای فروشگاه ووکامرس خود برسید .

دوستان عزیز همراه اگر شما هم می خواهید از ویژگی این افزونه ووکامرس در فروشگاه اینترنتی خود استفاده نمایید و یک ویژگی یا چندین ویژگی را به چندین محصول و یا همه محصولات فروشگاه ووکامرس خود تخصیص دهید و این افزونه هیچ تغییری بر روی قالب وردپرس فروشگاه ووکامرس شما ایجاد نمی کند ، پس با ادامه اموزش همراه من باشید تا افزونه موردنظر را دریافت کنید.

دریافت افزونه :
دوستان عزیز پس از این که شما عزیزان با عملکرد و نحوه کار این افزونه ووکامرس آشنا شدید ، حال نوبت به دریافت این افزونه ووکامرس برای فروشگاه می باشد ، که شما دوستان عزیز برای دریافت این افزونه می توانید به لینک زیر مراجعه فرمایید و فایل افزونه را دانلود نمایید :
دانلود افزونه Woocommerce Bulk Attribute Manager

نحوه نصب این افزونه :
دوستان عزیز پس از این که در مرحله اول شما افزونه را دریافت نمودید حال نوبت به نصب این افزونه در فروشگاه ووکامرس می باشد ، که شما ابتدا به بخش پنل مدیریتی فروشگاه بروید و در قسمت افزودن افزونه ، فایل افزونه را پیدا کنید و افزونه را نصب کنید و پس از آن که افزونه به صورت کامل بارگذاری شد ، حال افزونه را فعال نمایید تا بتوانید به تنظیمات افزونه دسترسی داشته باشید .

نحوه تنظیمات افزونه :
دوستان عزیز با نصب افزونه در مرحله دوم ، نوبت به تنظیمات افزونه می باشد که در مرحله ی آخر باید شما تنظیمات شخصی خود را بر روی افزونه اعمال نمایید و ذخیره کنید . در قسمت تنظیمات شما ویژگی هایی که می خواهید به صورت کلی بر روی محصولات فروشگاه شما اعمال شود را تعیین می کنید و سپس محصولات مربوطه را انتخاب می نمایید و تغییرات را ذخیره می کنید . دوستان عزیز شما برای دسترسی به تنظیمات این افزونه همانند شکل زیر عمل نمایید :

آموزش تعریف ویژگی های کلی محصولات در ووکامرس

دوستان عزیز آموزش افزونه ووکامرس به پایان رسید
از همراهی شما عزیزان تا به انتهای این آموزش ووکامرس صمیمانه سپاسگزاریم
در آموزش های فروشگاه ووکامرس همراه ما باشید
موفق و پیروز باشید

منبع : فریش تم ارائه دهنده قالب های وردپرس تجاری و قالب های وردپرس تک صفحه ای

  • دیدگاه شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود.
  • از ارسال متن بصورت فینگلیش خودداری نموده و فارسی تایپ کنید.
  • دیدگاه و سوالات شما توسط کارشناسان ما بین 1 تا 12 ساعت پاسخ داده خواهد شد.
  • از ارسال دیگاه جهت پشتیبانی محصولات تجاری پرهیز و برای پشتیبانی از بخش پشتیبانی سایت اقدام فرمائید

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

  • سلام , مهمان