آموزش تطبیق افزونه های دو سایت وردپرسی

آموزش تطبیق افزونه های دو سایت وردپرسی

سلام دوستان عزیز وقت بخیر
امیدوارم که سالم و سلامت و شاداب آماده یکی دیگر از آموزش های وردپرس باشید.در این اموزش وردپرس در مورد یک آموزش بسیار عالی و حرفه ای صحبت میکنیم و شما را با یک ترفند بسیار جالب در وب سایت های وردپرسی آشنا میکنیم و امیدوارم که بتوانید با این مورد وب سایت خود را به خوبی توسعه داده و از آن به خوبی استفاده کنید.

دوستان عزیز آیا تابحال برای شما اتفاق افتاده است که بخواهید پلاگین های فعال دو سایت وردپرسی را با هم تطبیق دهید؟ در وردپرس قابلیت جستجوی پلاگین ها وجود دارد اما در مورد تطبیق دادن پلاگین های نصب شده با یکدیگر زیاد این مورد کار امد نیست.در این آموزش وردپرس کمی در مورد فوت و فن های استفاده از افزونه های وردپرس صحبت میکنیم.پس تا انتها با من همراه باشید دوستان

دوستان عزیز برای شروع کار در این زمینه به بخش افزونه ها مراجعه کنیم.اگر به این صفحه مراجعه کنید، خواهید دید که در حالت پیشفرض فقط یک لیست از افزونه های نصب شده به نمایش در آمده است که شما میتوانید تمامی آن ها را مشاهده کنید. در این صفحه همانطور که میبینید قابلیت جست و جو و افزودن پلاگین های ورردپرس بیشتر وجود دارد.دوستان عزیز توجه کنید که اگر شما در وب سایت وردپرسی خود افزونه های زیادی را نصب کرده باشید، پیدا کرد یک افزونه وردپرس خاص در بین آن سیل افزونه های وردپرس خیلی دشوار می باشد. پس برای راحتی کار می توانید از باکس جستجو برای پیدا کردن پلاگین مورد نظر استفاده کنید که این مورد هم کاملا واضح است و نیازی به توضیحات بیشتر نیست.

اما خب دوستان عزیز برای تطبیق افزونه ها در وب سایت وردپرسی خود باید به صورت زیر عمل کنید:
دوستان عزیز برای استفاده از این ویژگی جالب در سیستم مدیریت محتوای وردپرس شما بایستی افزونه ای را در وب سایت وردپرسی خود نصب نمائید و این افزونه وردپرس افزونه Better Plugins است که شما باید ان را در هر دو سایت خود نصب و فعال کنید.پس برای شروع آن را از لینک زیر دریافت نمائید:

دانلود افزونه وردپرس Better Plugins

خب دوستان عزیز پس از نصب و فعال سازی این افزونه وردپرس باید به بخش پلاگین ها در سیستم مدیریت محتوای وردپرس مراجعه کنید و پس از وارد شدن به این قسمت در نهایت کد پلاگین را که به شما میدهد را کپی کرده و سپس به سیستم مدیریت محتوای سایت وردپرسی دوم خود وارد شوید و همان آدرس بالا را دنبال کنید و وارد قسمت پلاگین ها در وب سایت وردپرس شوید و سپس کد کپی شده در وب سایت قبل را در باکس خالی قرار دهید. و در نهایت گزینه ی تطبیق یا compare plugins را بزنید که پس از این کار پلاگین های تمامی دو وب سایت جفت میشوند و تطبیق داده میشوند.

حال پس از قرار دادن این مورد در وب سایت خود باید یک لیست از افزونه های موجود در وب سایت اول را قرار داده و برای شما نمایش داده شود و پس از این که این لیست برای شما نمایش داده شد آن ها را باید یک به یک نصب و فعال سازی نمائید.که خب این کار نیز بسیار ساده است و وقتی از شما نمیگیرد.

دوستان عزیز این قابلیت در سیستم مدیریت محتوای وردپرس برای کسانی که می خواهند همان پلاگین هایی که در سایت شما موجود است را نصب نمایند نیز بسیار کارآمد است و میتواند برای آن ها بسیار مفید باشد و همچنین برای کپی کردن افزونه ها به وب سایت های دیگر بسیار عالی است.

خیلی ممنونم از شما همراهان عزیز
موفق و پیروز و سربلند باشید دوستان

منبع: فریش تم ارائه دهنده قالب وردپرس بازی و قالب وردپرس پزشکی

  • دیدگاه شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود.
  • از ارسال متن بصورت فینگلیش خودداری نموده و فارسی تایپ کنید.
  • دیدگاه و سوالات شما توسط کارشناسان ما بین 1 تا 12 ساعت پاسخ داده خواهد شد.
  • از ارسال دیگاه جهت پشتیبانی محصولات تجاری پرهیز و برای پشتیبانی از بخش پشتیبانی سایت اقدام فرمائید

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

  • سلام , مهمان