هدایای تبلیغاتی چیست؟

از بهترین هدایای تبلیغاتی فلش مموری تبلیغاتی است. تنوع گسترده این محصول تبلیغاتی و همچنین مزایای زیادی که در انتقال و حفظ فایل ها دارد باعث استفاده وسیع از این فناوری شده است. این هدیه تبلیغاتی هم بسیار مقرون به صرفه است و هم دارای کاربردهای وسیعی است. از مزیت مهم این هدیه تبلیغاتی پاک کردن سریع و راحت اطلاعات شخصی خود است.

هدایای تبلیغاتی چیست و هدف از اهدای هدایای تبلیغاتی چیست؟

امروزه اهدای هدایای تبلیغاتی مانند فلش مموری تبلیغاتی از سوی برند های مختلف تاثیر زیادی در بازاریابی و جلب مشتری کرده است. گرفتن هدیه از جذابترین کارهایی است که همه ما عاشق آن هستیم. استفاده از محصولات تبلیغاتی به عنوان هدایای تبلیغاتی از استراتژی های موفق بازاریابی است که بسیار مورد توجه قرار گرفته است. به همین علت بازاریاب ها برای فروش بیشتر محصولات خود به سمت تهیه هدایای تبلیغاتی رفتند. در واقع هدف از اهدای هدایای تبلیغاتی تثبیت و ماندگاری نام برند تجاری در ذهن مشتریان و پیوند محکم بین برند و مشتری است.

از این رو انتخاب صحیح در انتخاب نوع هدایای تبلیغاتی، بکارگیری خلاقیت در طراحی آن و  ارتباط داشتن هدیه با محصول و خدمات مورد نظر بسیار حائز اهمیت است. هدایای تبلیغاتی میتواند یک نایلون ساده باشد یا انواع ساعت ها و خودرو ها که معمولا لوگو یا شعار مخصوصی روی آن حک شده است. بزرگ بودن و گران بودن یک هدیه تبلیغاتی دلیل بر کارا بودن آن نیست بلکه بهترین هدیه تبلیغاتی آن است که بیشتر و بهتر دیده شود. مثلا امکان دارد یک خودکار ساده تبلیغاتی مفید تر از یک کیف گران قیمت باشد. محل تبلیغ این نوع هدایا باید دید مناسب باشد و معمولا در مرکز هدیه قرار می گیرد.

خرید محصولات تبلیغاتی در جهان به منظور تبلیغ و تصدیق یک شرکت، معرفی هویت و نام تجاری سازمان ها است. یک هدیه تبلیغاتی میتواند هزینه ای فراتر از هدیه به سوی شرکت بازگرداند. هدایای تبلیغاتی مزایای زیادی دارند.

https://farishtheme.ir/wp-content/uploads/2019/08/%D9%87%D8%AF%D8%A7%DB%8C%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%BA%D8%A7%D8%AA%DB%8C.jpg
هدایای تبلیغاتی
 

مزایای هدایای تبلیغاتی

تبلیغات یکی از راه های مهم برای انتقال ایده ها و اطلاعات در جامعه است. با تبلیغات میتوان کالا و خدمات خود را به مشتریان معرفی کرد. از کاربردهای اهدای هدایای تبلیغاتی این است که مشتریان میتوانند با نگهداری، حفظ و استفاده مداوم از این کالاهای یادگاری نام و خدمات برند تجاری مورد نظر را به خاطر بسپارند. از مزایای هدایای تبلیغاتی عبارتند از:

 • افزایش معرفی برند: ار عوامل اصلی که اکثر کسب و کار ها چه بزرگ و چه کوچک از این کار دارند معرفی و مطرح کردن نام برند خود است.
 • با صرف هزینه کمتر باعث ایجاد کاربری بیشتر می شود: در بازار کنونی که تبلیغات بازاریابی هزینه بر است به سختی می توان روش بازاریابی مناسبی انتخاب کرد که بتوان با سرمایه کم آن را انجام داد و سود بیشتری هم برای کسب و کار خود بدست آورد.

برای تحقق این هدف با تهیه هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت و با دوام که اطلاعات تماس و تبلیغات خود را روی آن درج کرده اید یک سرمایه گذاری مناسب و ارزشمند انجام می دهید زیرا این هدایا بهترین راه برای وفاداری مشتریان به نسبت به شما است.

از وسایل مهمی که امروزه به عنوان هدایای تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرد فلش مموری تبلیغاتی و همینطور پاوربانک تبلیغاتی است.

انواع فلش مموری تبلیغاتی

چرا فلش مموری تبلیغاتی از بهترین هدایای تبلیغاتی است؟

امروزه اکثر کسب و کارها به دنبال روش های مقرون به صرفه و جدید برای تبلیغ نام تجاری برند خود هستند. از این رو انتخاب فلش مموری تبلیغاتی با نام برند تجاری مورد نظر برای بسیاری از این شرکت ها محبوب و موثر واقع شده است. با درج لوگو و خدمات خود روی این فلش مموری تبلیغاتی نام خود را در ذهن مشتری حک می کنید. از مزایای فلش مموری تبلیغاتی میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کوچک، کم حجم و قابل حمل است
 • دارای ظرفیت های متفاوتی است که بر اساس نیاز و بودجه مشتری قابل تغییر است
 • استفاده آسان از این محصول
 • سرعت بالای ثبت اطلاعات در فلش مموری تبلیغاتی
 • استفاده زیاد از این محصول زیرا امروزه همه افراد حداقل یک فلش مموری برای انتقال و نگهداری اطلاعات خود را دارند
 • توانایی جابجایی حجم زیاد، سرعت و امنیت بالا و قابل اعتماد بودن
 • تنوع بسیار بالای فلش مموری تبلیغاتی در جنس، فرم و شکل برای جلب نظر مشتری مانند فلش مموری چرمی، کارتی، فلزی، استیل، کریستالی، خودکاری، جاکلیدی، مچی، چوبی، عروسکی، شیشه ای، فلش مموری او تی جی، موبایلی و …
 • چاپ کارت روی فلش مموری تبلیغاتی در اشکال مختلف
 • اطلاعات مورد نظر را میتوان به روش های مختلف روی فلش مموری ذخیره سازی کرد مانند پیش بارگیری داده ها که یک مزیت قدرتمند برای بازاریابی تبلیغاتی است. انواع این خدمات که میتوان پیش بارگزاری کرد شامل کاتالوگ های محصول، خدمات، نرم افزار، فیلم، بروشور های پی دی اف و … می باشد. همچنین قابلیت اجرای اتوماتیک پیش داده های شما را دارد مثلا اگر کاربر این فلش را به کامپیوتر وصل کند به صورت خودکار راه اندازی می شود. همچنین برای جلوگیری از حذف تصادفی اطلاعات یا باقی ماندن این اطلاعات می توانید اطلاعات خود را با ویژگی File Lock قفل نمایید.
 • فلش مموری تبلیغاتی به دلیل اینکه جزء محصولات الکترونیکی محسوب می شوند معمولا دارای گارانتی هستند که آن را به یک هدیه تبلیغاتی با طول عمر بالا و قیمت مناسب تبدیل می کند.

 

چند نمونه از اشکال فلش مموری تبلیغاتی

 

از کجا هدایای تبلیغاتی تهیه کنیم؟ خب سایت اشانتیون گزینه مناسبی برای اینکار است.

با عضویت در خبرنامه

آخرین آموزش ها را در ایمیل خود دریافت کنید

ما هم مثل شما از ایمیل های اسپم خوشمان نمی آید پس خیالتان در مورد  ایمیل ها راحت باشد.