تاریخ انتشار: دی 29, 1394 تعداد بازدید: 590 بازدید تعداد دیدگاه ها: 0

ایمیل مارکتینگ چیست؟

ایمیل مارکتینگ یکی از روش های کم هزینه و پر بازده برای تبلیغات و فروش محصولات و کلا معرفی خدمات صاحبان شرکت ها یا وبسایت ها و…. میباشد.

images (1)

فریش تم در این مقاله به شما میگوید به چه چیزهایی دقت کنید که بازده بیشتری داشته باشید و در کنار آن رضایتمندی مشتریان خود را نیز داشته باشید.

E-mail marketing blue puzzle pieces

همانطور که گفته شد ایمیل مارکتینگ یک روش نوین و بهینه است برای معرفی محصولات و خدمات در این نوع از بازایابی آنلاین شما ایمیل های زیادی را در دسترس دارید و در برهه های زمانی مشخصی میتوانید خدمات و محصولات خود را در قالب یک ایمیل به همراه لینک ها ، عکس ها ، پوستر ها و کلا هر چیزی به معرفی محصول و خدمات شما میپردازد ارسال کنید.

در ایمیل مارکتینگ میتوان چند صورت ایمیل ارسال کرد که رایح ترین آنها عضویت در یاهو گروپ یا استفاده از آن و یا خرید و یا اجازه یک پنل ارسال ایمیل میباشد.

images

یاهو گروپ چیست؟

یاهو خدماته زیادی را عرضه میکند به غیر از سایر خدمات موجود یک ویژگی دارد به نام یاهو گروپ که گروه های هستند که میتوانید درصورت داشتن ایمیل آنها را ایجاد کنید یا در آنها عضو شوید.

این گروپ ها ایمیل های زیادی رو برایه کاربرانشون به صورت روزانه ، هفتگی یا ماهانه ارسال میکنند که میتوانند صرفا تبلیغاتی باشند یا سرگرم کننده.

اما اگر صرفا تبلیغاتی باشند تعداد اعضای آنها کاهش میابد و با کمبود بازدهی مواجه میشوند ، به همین دلیل از گروه های سرگرمی یا بازی و یا سایر عنوان ها ایجاد میشود و در کنار همه ی اینها تبلیغاتی نیز ارسال میشود اگر اینگونه ایمیل ارسال کنیم مصلما بازده بیشتری خواهیم داشت.

در ایران چون دسترسی به ایمیل های زیاد به صورت یکجا سخت میباشد و یا ایمیل های در دسترس هم نامعتبر و ضعیف مباشند به همین دلیل خوده شخص باید به جمع آوری ایمیل ها بپردازد که بسیار وقت گیر است به همین منظور ما پیشنهاد میکنیم که در یاهو گروپ ها عضو شوید.

در هر گروهی عضو شویم؟

هرگروهی قابل اعتماد نیست چون یک سری از گروه ها جهت باز کردن ایمیل های دیگران و صرفا تبلیغاتی فعالیت میکنند که نتیجه بخش نیست و به همین دلیل اکثرا دچار خستگی کاربران میشوند بهترین کار این است که در گروه هایی عضو شوید که فعالیتشان صرفا تبلیغات نباشه بلکه با فعالیت در حوزه های دیگر تبلیغات نیر انجام دهند به دین صورت موفقیت خیلی بیشتر خواهد شد.

ما به شما پیشنهاد میکنیم وقتی میخواهید محصول خودتون رو با استفاده از یک یاهو گروپ تبلیغ کنید ابتدا خودتون در آن گروه عضو شوید تا اطمینان حاصل کنید از اینکه ایمیل ها ارسال میشوند و همچنین میزان فعالیت و آنها رو بسنجید سپس هزینه صرف کنید.

با توجه به خلاقیت خودتان میتوانید ایمیل های تبلیغاتی ارسال کنید اما به طور کلی آنها رو به سه دسته میشه تقسیم کرد:

ایمیل خبری:

در این روش شما میتوانید مشتریان و مخاطبینتون رو از اخرین مطالبی که در سایتتان قرار دادید مطلع کنید و میتواند در برهه های زمانی مشخص ارسال شود.

ایمیل پوستری(گرافیکی):

شما میتوانید در زمانی که در گروپ های یاهو عضو هستید درخواست دهید که تبلیغ شما به عنوان بنر یا پوستری در بالای آن ایمیل ها که به کاربران گروپ ارسال میشه گذاشته شود.

اختصاصی:

ایمیلی با معرفی محصولات شما دریک ساختار مشخص شامل نام محصول شما نام شرکت شما و…. به کاربران آن گروپ ارسال میشود.

وقتی شما تبلیغاتتان را با استفاده از یاهو گروپ ها انجام میدهید با یک تیر میتوانید چند نشان بزنید:

• اعضای این گروه ها خودشان با رضایت کامل عضو این گروه ها میشوند و به همین دلیل تمامی ایمیل های ارسالی را باز کرده و مطالعه میکنند.

• گروه ها دارای اصالت هستند و شما میتوانید زمان شروع فعالیت گروه و پیشینه و تعداد اعضای آن گروه را ببینید.

• شما میتونید در هر گروهی که تمایل دارید عضو شوید و خدماتتان را معرفی کنید.

• چون گروپ ها زیر نظر خوده یاهو میباشند تمامی ایمل ها در Inbox میروند و نه در اسپم و این امر موجب رضایتمندی کاربران گروپ میشود.

• و از همه مهمتر سرورهای بسیار عظیم یاهو هستند که به سرعت ایمیل ها را به دست کاربران میرسانند.

 

ارائه دهنده فریش تم

همراه ما باشید.

در تـلگـرام فــریــش تـم عضـو شـوید | تخفـیف های ویـژه و محصـولات جـدید
  • دیدگاه شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود.
  • از ارسال متن بصورت فینگلیش خودداری نموده و فارسی تایپ کنید.
  • دیدگاه و سوالات شما توسط کارشناسان ما بین 1 تا 12 ساعت پاسخ داده خواهد شد.
  • از ارسال دیگاه جهت پشتیبانی محصولات تجاری پرهیز و برای پشتیبانی از بخش پشتیبانی سایت اقدام فرمائید

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.

  • سلام ! حدس بزنید