3

عمده فروشی محصولات در فروشگاه ووکامرس

با سلام و عرض ادب خدمت شما دوستان و همراهان عزیز
دوستان عزیز با اموزش جدیدی از ووکامرس در خدمت شما دوستان هستیم . دوستان این مطلب آموزش ووکامرس درباره عمده فروشی می باشد ، پس شما دوستان عزیز تا انتهای این آموزش همراه من باشید .

دوستان عزیز حتما همه ی شما با عمده فروشی آشنا هستید و می دانید که عمده فروشی با خرده فروشی و جزیی فروشی فرق دارد و در عمده فروشی مشتریان تعداد بسیای از یک محصول را خریداری می کنند . افراد معمولا زمانی به صورت عمده محصولی را خریداری می کنند که خودشان فروشنده باشند و بخواهند محصولاتی را که به صورت عمده خریداری نموده اند در مغازه خود بفروشند و مزیتی که در عمده فروشی وجود دارد این است که در مقابل خرید عمده فروشنده تخفیفی را در ازای محصولات می دهد  و در واقع قیمت هر محصول در عمده فروشی و خرده فروشی خیلی فرق می کند و خرید عمده هم به نفع مشتریان می باشد . حال شاید برای شما مدیران فروشگاه های ووکامرس این سوال پیش بیاید که آیا در فروشگاه های ووکامرس امکان عمده فروشی می باشد ؟ اگر این مزیت وجود دارد چگونه می توان در فروشگاه محصولات را به صورت عمده فروخت ؟ و سوال های زیادی که هر کدام از انها به ذهن تک تک شما مدیران فروشگاه های ووکامرس می رسد . پس برای یافتن جواب خود همراه من باشید .

دوستان عزیز برای عمده فروشی در فروشگاه ووکامرس هم افزونه ای وجود دارد که شما می توانید با نصب کردن این افزونه و تنظیمات شخصی خود از عمده فروشی در فروشگاه خود بهره ببرید و با استفاده از این افزونه شما می توانید که قیمت های ویژه ای برای محصولات در فروش عمده در نظر بگیرید و مشتریان برای محصولاتی که مشخص کرده اید بتوانند به مقدار زیادی خریداری نمایند و این هم باعث می شود که شما مدیران فروشگاه بتوانید سودی در ازای فروش محصولات به صورت عمده دریافت نمایید .

دوستان عزیز برای اینکه شما هم از عمده فروشی در فروشگاه خود بهره ببرید باید افزونه مربوط به آن را دریافت نمایید و در فروشگاه ووکامرس خود نصب کنید که در ابتدا به چند مورد از ویژگی های این افزونه اشاره می کنم :

ویژگی های این افزونه

[tie_list type=”checklist”]

  • پشتیبانی از ووکامرس 2.1 به بالا
  • اعمال تخفیف های ویژه برای بعضی از محصولات
  • تعیین قیمت های محصولات در حالت عمده فروشی

[/tie_list]

دوستان عزیز حال در ادامه به دریافت افزونه و تنظیمات ان می پردازیم :

دریافت افزونه :
دوستان همراه شما برای عمده فروشی در فروشگاه خود در گام اول افزونه ی مربوطه را دانلود می نمایید که برای دانلود افزونه می توانید از لینک زیر استفاده کنید :
دانلود افزونه WooCommerce Wholesale Prices

نحوه نصب افزونه :
دوستان پس از دریافت فایل افزونه از لینک فوق ، حال شما دوستان می توانید افزونه را در فروشگاه ووکامرس خود نصب نمایید ، که شما در ابتدا به پنل مدیریتی خود بروید و سپس در بخش افزودن افزونه ، فایل افزونه را پیدا کنید و بارگذاری نمایید و در نهایت برای استفاده از افزونه در فروشگاه ووکامرس خود ، ان را فعال سازید .

نحوه تنظیمات افزونه :
دوستان عزیز پس از نصب افزونه در فروشگاه ووکامرس خود ، حال شما می توانید به تنظیمات افزونه بروید تنظیمات شخصی خود را اعمال نمایید و برای هر محصولی که می خواهید قیمت عمده در نظر بگیرید تا بتوانید به صورت عمده فروشی آنها را در فروشگاه خود بفروش برسانید .دوستان عزیز برای دسترسی به تنظیمات افزونه همانند شکل زیر عمل نمایید و برای تعیین قمیت عمده هر محصول به تنظیمات هر محصول بروید و قیمت عمده ی آن را مشخص کنید :

عمده فروشی محصولات در فروشگاه ووکامرس

عمده فروشی محصولات در فروشگاه ووکامرس

دوستان عزیز به انتهای آموزش ووکامرس رسیدیم
از همراهی شما دوستان متشکرم

منبع : فریش تم ارائه دهنده قالب های وردپرس تک صفحه ای و قالب های دایرکتوری وردپرس

  • دیدگاه شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود.
  • از ارسال متن بصورت فینگلیش خودداری نموده و فارسی تایپ کنید.
  • دیدگاه و سوالات شما توسط کارشناسان ما بین 1 تا 12 ساعت پاسخ داده خواهد شد.
  • از ارسال دیگاه جهت پشتیبانی محصولات تجاری پرهیز و برای پشتیبانی از بخش پشتیبانی سایت اقدام فرمائید

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

  • سلام , مهمان