به جمع 20000 نفری طراحان حرفه ای المنتور بپیوندید

بهترین صفحه ساز وردپرس با اختلاف!

سرعت بالا در بارگذاری

سرعت باور نکردنی در طراحی صفحات و سرعت بالا در لود شدن وب سایت 

ویرایشگر زنده

سرعت باور نکردنی در طراحی صفحات و سرعت بالا در لود شدن وب سایت 

آل این وان

با المنتور فارسی همه چیز را دوباره طراحی کنید، از صفحه محصول تا صفحه خرید

ساخته شده برای انقلاب در طراحی

تنها سیستم طراحی پیکسلی وردپرس

المنتور یک انقلاب در صنعت طراحی وردپرس است که با کمک آن قادرخواهید بود تا جزء به جزء وب سایت خود را طراحی و سفارشی سازی کنید.با المنتور قادر خواهید بود صفحات را به صورت پیکسلی و بدون نیاز به دانش کد نویسی تغیر دهید.

سیستم های مارکتینگ حرفه ای

المنتور به شما کمک میکند تا با اتصال به سیستم های حرفه ای مارکتینگ فروش خود را به راحتی افزایش دهید با استفاده از المنتور و افزونه های جانبی آن قادر خواهید بدون نیاز به افزونه های دیگیر یک سیستم فروش حرفه ای راه اندازی کنید.

اپن سورس و کد های بهینه

بیشتر از هزار نفر از برنامه نویسان در سراسر دنیا هر روزه بر روی بهبود المنتور کار میکنند. شما زمانی که از المنتور استفاده میکنید کد های بهینه  و آپتیمایز شده ای خواهید داشت که بهتاثیرش را در سئوی وبسایت خود هم خواهید دید.

هر وب سایتی را که تصور میکنید طراحی کنید!!

المنتور برای شما ساخته شده است، المنتور به شما کمک میکند هر وع وب سایتی را که میخواهید طراحی کنید با استفاده از ویدئوهای آموزشی فارسی و المان های طراحی  حرفه ای شما قادر خواهید بود هر وب سایت شبیه به ایده های خود طراحی کنید.

چرا المنتور پرو فارسی ؟

ما در مجموعه المنتور پرو  تمام افزونه های شما را به صورت اورجینال در یک جا جمع کرده ایم و خدمات ویژه المنتور را به شما عزیزان ارائه میدهیم. برای تهیه تمام افزونه های اورجینال دیگر نیازی به خرید دلاری آنها نخواهید داشت و میتوانید آن ها را از المنتو پرو با پشتیبانی و آپدیت تهیه کنید.

با مجموعه المنتور دیگر نیازی به افزونه های اضافی نخواهید داشت و قادر خواهید بود هرنوع وب سایتی را طراحی کنید.

چرا باید از المنتور استفاده کرد ؟

هرقسمت از سایت را که خواستید طراحی کنید

با المنتور شما قادرخواهید بود فوتر،هدر، صفحه محصول ، صفحه ورود و هر قسمت دیگر از سایت را که بخواهید ویرایش کنید.

المنتور این امکان را به شما میدهد که بدون داشتن دانش کد نویسی همه قسمت های سایت خود را شخصی سازی کنید.

پاپ آپ های وحشتناک بسازید

با المنتور میتوانید بدون افزونه های جانبی پاپ آپ های زیبا و کاربردی بسازید. پاپ های خروج ، ورود، اسکرول و….  المنتور امکانتی فراتر از انتظار شما به شما خواهد داد.

بیش از 150 ابزار مختلف !

با استفاده از المنتور دیگر نیاز به افزونه های جانبی نخواهید داشت و با ابزار های المنتور میتوانید تمام نیاز خود را برآورده کنید.این به شما اجازه میدهد تا سرعت لود وبسایت خود را زیاد کنید و امنیت آن را بالا ببرید.

سازگار باهر تم و افزونه حتی 2019

با المنتور شما نیاز به هیچ پلاگین و تم خاصی نخواهید داشت و قادرخواهید بود آن را رو ی هر تمی پیاده سازی کنید و بعد از عوض کردن تم بدون هیچ مشکلی به کار خود ادامه دهید.این یعنی گسترش وب سایت شما در هرزمان ب راحتی برای شما ممکن خواهد بود.