خانه / وردپرس / آموزش وردپرس / قرار داد همکاری گوگل و توئیتر در زمینه سئو وب سایت ها

تاریخ انتشار: مهر 8, 1394 تعداد بازدید: 348 بازدید تعداد دیدگاه ها: 0

قرار داد همکاری گوگل و توئیتر در زمینه سئو وب سایت ها

سلام دوستان روز بخیر
دوستان عزیز همانطور که پیشتر نیز گفتیم گوگل برای بررسی شبکه های اجتماعی و ایندکس کردن آن ها با مشکلات و محدودیت هایی رو به رو است و این مشکلات سبب میشود تا نتواند به راحتی آن ها را ایندکس کند و مشکلاتی برای آن ها پیش می آید.حال گوگل برای حل بخشی از این مشکل با شرکت توئیتر قرار داد همکاری امضا کرد.اما چرا؟

دوستان عزیز همانطور که میدانید اتفاقاتی که درون شبکه های اجتماعی می افتد برای گوگل بسیار اهمیت دارد و برای بهبود نتایج جستجوی خود باید بتواند شبکه های اجتماعی را نیز بررسی کرده و نتیجه این بررسی ها را در رنکینگ وب سایت ها تاثیر دهد. اما چرا گوگل توییتر را برای همکاری انتخاب کرده است؟

دوستان عزیز توئیتر شبکه ای است که در حالت نوشتاری و پست های کاربران خود محدودیت هایی اعمال کرده است که برطبق آن کاربران میتوانند در چند خط مهمترین اتفاقات روزانه خود را بنویسند.این برای گوگل بسیار مهم است و بسیار منفعت دارد چرا که میتواند به راحتی در یکی از بهترین شبکه های اجتماعی ورود کند که فقط اطلاعات مفید در آن قرار دارد.اما این همکاری چه تاثیری بر وب سایت ها دارد؟

دوستان توجه کنید که اگر گوگل به دیتابیس توییتر دسترسی داشته باشد میتواند به راحتی آن را بررسی کرده و اتفاقات را متوجه شود.برای مثال میتواند متوجه شود که چه وب سایتی در توییتر بیشترین طرفدار را دارد و یا توییت های چه وب سایت و کمپانی بیشتر ریتوییت میشود و … در گذشته که گوگل میتوانست در فیسبوک آزادانه بگردد هر لایک در فیسبوک را یک رای مثبت برای کاربران خود در نظر میگرفت و هر وب سایتی که رای بیشتری داشت در نتایج جستجو بالاتر قرار میگرفت حال تفاهم جدید با توئیتر محدودیت ربات گوگل را برطرف میکند و گوگل میتواند باز هم آزادانه به بررسی اطلاعات بپردازد

موفق باشید
منبع: فریش تم

  • دیدگاه شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود.
  • از ارسال متن بصورت فینگلیش خودداری نموده و فارسی تایپ کنید.
  • دیدگاه و سوالات شما توسط کارشناسان ما بین 1 تا 12 ساعت پاسخ داده خواهد شد.
  • از ارسال دیگاه جهت پشتیبانی محصولات تجاری پرهیز و برای پشتیبانی از بخش پشتیبانی سایت اقدام فرمائید

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.