کوتاه کردن فرایند خرید برای محصولات مجازی

کوتاه کردن فرایند خرید برای محصولات مجازی

سلام دوستان

 

موضوع آموزش:

معمولا بیشتر فروشگاه های الکترونیک ایرانی با وردپرس و ووکامرس ساخته شده اند و البته در میان انبوه محصولات آماده برای فروش، یقینا هر نوع محصولی یافت میشود. اما در کنار محصولاتی که فیزیکی بوده باید ارسال شوند محصولات دانلودی نیز ارائه میکنند.

اما شیوه ی خرید و دریافت محصولات دانلود همیشه تفاوت هایی را با دیگر محصولات فیزیکی داشته است. برای مثال محصولات دانلودی نیاز به آدر یا نشانی جهت ارسال محصول ندارند. کد پستی لازم نبوده و حتی شاید در مرحله نیز بتوان فرایند تکمیل خرید را کوتاه کرد.

[button color=”white” size=”medium” link=”http://farishtheme.ir/woocommerce-products-filter/” icon=”fa-plug” target=”true”]   بهترین افزونه ی فیلتر محصولات در ووکامرس[/button]

افزونه ووکامرس کوتاه کردن فرایند خرید محصولات دانلودی WooCommerce Digital Goods Checkout

در کنار توضیحات این افزونه، باید بگویم در 80 درصد حالات کاربران نیاز به انجام مراجل پیچیده ی خرید ندارند حتی اگر خریدی به نسبت خود بزرگ داشته باشند. پس این خیلی اهمیت دارد که کاربر یا مشتری پس از رفتن به صفحه ی خرید، بدون اینکه چند صفحه و مرحله ی دیگر را پشت سر بگذارد در همان صفحه محصول خریداری شده اش را دریافت نماید.

[button color=”white” size=”medium” link=”http://farishtheme.ir/discounts-per-payment-method/” icon=”fa-plug” target=”true”]   تخفیف های مجزا برای روش های مختلف پرداخت[/button]

این افزونه فقط یک فعالیت دارد. هنگامی که مشتری ها در کنار محصولات فیزیکی فروشگاه، محصولات محازی و قابل دانلود سفارش می دهند این افزونه تمام مراحل خرید را خلاصه نموده و به طرزی هوشمندانه فرایند خرید را برای مشتری آسان نموده و همین مورد نیز در سطح فروش تاثیر گذار است.

 

افزونه ووکامرس  WooCommerce Digital Goods Checkout

[button color=”green” size=”medium” link=”https://downloads.wordpress.org/plugin/wc-digital-goods-checkout.1.0.0.zip” icon=”fa-download ” target=”true”]   دریافت مستقیم Goods Checkout[/button]

[button color=”purple ” size=”medium” link=”https://wordpress.org/plugins/wc-digital-goods-checkout/” icon=”fa-info-circle ” target=”true”]   مشاهده مشخصات[/button]

 

تشکر از تمامی همراهان عزیز، امیدواریم از این آموزش ووکامرس استفاده لازم رو برده باشید.

منبع: فریش تمارائه دهنده: قالب دایرکتوری وردپرسقالب شرکتی وردپرسقالب مجله خبری وردپرس

 • دیدگاه شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود.
 • از ارسال متن بصورت فینگلیش خودداری نموده و فارسی تایپ کنید.
 • دیدگاه و سوالات شما توسط کارشناسان ما بین 1 تا 12 ساعت پاسخ داده خواهد شد.
 • از ارسال دیگاه جهت پشتیبانی محصولات تجاری پرهیز و برای پشتیبانی از بخش پشتیبانی سایت اقدام فرمائید

3 دیدگاه

 • سلام , مهمان
 • سلام و احتراممن افزونه را نصب کردم ولی تغییری در صفحه سفارش محصول نمی بینم. آیا تنظیمات خاصی دارد این افزونه؟ ممنونم
  • سلام، دقت داشته باشید که سازگاری های افزونه با ووکامرس و وردپرس را بررسی نمایئد، چون وردپرس 4.6 تغییرات زیادی داشته و بعضی افزونه ها کار نمیکنند. همینطور دوستمون در دیدگاه قبلی با این افزونه مشکلی نداشته است.
   در ضمن اگر در یک فروشگاه، محصولات فیزیکی و دانلودی رو با هم برای فروش قرار داده باشید. زمینه های قابل درج اطلاعات مانند آدرس و... برای فایل دانلودی از کاربر درخواست نمیشود.