خانه / وردپرس / افزونه رایگان وردپرس / WP ULike یک افزونه کامل امتیاز لایک در وردپرس
WP ULike یک افزونه کامل امتیاز لایک در وردپرس

تاریخ انتشار: آبان 9, 1395 تعداد بازدید: 621 بازدید تعداد دیدگاه ها: 2

WP ULike یک افزونه کامل امتیاز لایک در وردپرس

سلام دوستان

با معرفی یکی از افزونه های خوب امتیاز دهی به نوشته ها و مقالات این نکته را هم عرض کردیم که رنک یا رتبه وبسایت که همان پیج رنکینگPage Ranking از نظر گوگل است، هنوز نمرده است اما آمار آن اعلام نمیشود، چون سئو کاران کلاه سیاه، با استفاده از روش های نادرست این قسمت را تغییر داده و به درآمدی نادرست می رسیدند.

اما بحث ما افزونه ای بود که به شما این امکان را میداد از کاربران وبسایت خود امتیاز دریافت کنید، در حالی که این امتیاز، از نظر گوگل هم مورد پذیرش بود و در نتایج تاثیر داشت. حال امروز افزونه دیگری را معرفی میکنیم، که با آن میتوانید همین رنک نوشته ها را افزایش دهید اما امکاناتی که در این ارائه میشود بسیار بسیار بیشتر و پیشرفته تر است.

افزونه وردپرس پارسی یولایک WP ULike

WP ULike یک افزونه کامل آمار لایک در وردپرساز کارهای بسیار خوب علی میرزایی عزیز، توسعه توانای وردپرس است، این افزونه یکی از چهار افزونه علی در مخزن وردپرس بوده و کارکرد بسیار خوبی دارد. امکاناتی که در این نسخه آخری اضافه شده به کاربر این امکان را میدهد حتی پیگیری جغرافیایی لایک مطالب را انجام دهد. پس از نصب افزونه محیط آن بسیار زیبا و آشنا بوده و به شما دسترسی کنترل تمامی قسمت های افزونه را میدهد.

آموزش کار با افزونه وردپرس WP ULike

افزونه را نصب و فعال کنید. گزینه های زیر در دسترس شما قرار خواهند گرفت و شما میتوانید آنها را سفارشی سازی کنید.

WP ULike یک افزونه کامل آمار لایک در وردپرسپس از نصب، صفحه افزونه به این صورت برای شما نمایش داده میشود. از گزینه “شروع” میتوانید برای شروع کار با افزونه و پیکربندی استفاده کنید.

روی گزینه “دست اندرکاران” کلیک کنید تا توسعه دهندگان آن و ترجمه های بسیار زیادی که در حال حال جاضر در دسترس است را مشاهده کنید.

از گزینه “پشتیبانی” برای ورود به بخش پشتیبانی افزونه در مخزن وردپرس استفاده کنید.

روی گزینه “سوالات متداول” کلیک کنید، تا به بخش پرسش هایی که درباره افزونه و کار با آن در مخزن مطرح میگردد، استفاده کنید.

اگر میخواهید میتوانید به مخزن وردپرس رفته و به افزونه امتیاز دهید، کافیست روی دکمه “امتیاز دهی” استفاده کنید.

عمومی

WP ULike یک افزونه کامل آمار لایک در وردپرسدر این قسمت از تنظیمات، سفارشی سازی های مربوط به دکمه، متن تشکر و اعلانیه لایک و آیکن لایک و … دسترسی داشته باشید.

نوشته ها

WP ULike یک افزونه کامل آمار لایک در وردپرسدر این قسمت میتوانید قسمت هایی که دکمه لایک نمایش داده میشود را تعیین کنید، و تنظیمات دیگری مانند کاربرانی که مجاز به امتیاز دهی هستند.

WP ULike یک افزونه کامل آمار لایک در وردپرسو در ادامه میتوانید به اطلاعات ثبت شده امتیازدهی، اطلاعاتی که به کاربران دیگر نمایش داده میشود را تنظیم کنید.

دیدگاه ها

WP ULike یک افزونه کامل آمار لایک در وردپرسدر این قسمت از تنظیمات میتوانید بخش امتیاز دهی در دیدگاه ها را نیز کنترل و سفارشی سازی های خود را انجام دهید.

WP ULike یک افزونه کامل آمار لایک در وردپرسو در ادامه اطلاعاتی که برای دیگر کاربران نیز نمایش میشود را میتوانید تنظیم کنید.

سفارشی سازی

WP ULike یک افزونه کامل آمار لایک در وردپرسمیتوانید گزینه فعال کردن این قسمت را زده و گزینه هایی که مشاهده میکنید نمایش داده شده و از آنها برای سفارشی سازی استفاده کنید.

WP ULike یک افزونه کامل آمار لایک در وردپرسو در ادامه میتوانید از استایل های سفارشی نیز استفاده کنید.

WP ULike یک افزونه کامل آمار لایک در وردپرسپیشخوان افزونه یو لایک پیشرفته است. در این قسمت میتوانید به گزینه های مختلف و وضعیت های آمار و ارقام لایک و پیگیری جغرافیایی لایک کنندگان دسترسی داشته باشید.

افزونه وردپرس WP ULike

   دریافت مستقیم WP ULike

   مشاهده مشخصات

ممنون از همراهی شما دوستان عزیز

منبع: فریش تمارائه دهنده: قالب بازی وردپرسقالب شخصی وردپرسقالب گرافیکی وردپرس

در تـلگـرام فــریــش تـم عضـو شـوید | تخفـیف های ویـژه و محصـولات جـدید
  • دیدگاه شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود.
  • از ارسال متن بصورت فینگلیش خودداری نموده و فارسی تایپ کنید.
  • دیدگاه و سوالات شما توسط کارشناسان ما بین 1 تا 12 ساعت پاسخ داده خواهد شد.
  • از ارسال دیگاه جهت پشتیبانی محصولات تجاری پرهیز و برای پشتیبانی از بخش پشتیبانی سایت اقدام فرمائید

2 دیدگاه

  • سلام ! حدس بزنید