خانه / وردپرس / افزونه رایگان وردپرس / اشتراک گذاری بهینه در شبکه های اجتماعی با WPSSO Sharing Optimizer
اشتراک گذاری بهینه در شبکه های اجتماعی با WPSSO Sharing Optimizer

تاریخ انتشار: آبان 12, 1395 تعداد بازدید: 543 بازدید تعداد دیدگاه ها: 0

اشتراک گذاری بهینه در شبکه های اجتماعی با WPSSO Sharing Optimizer

سلام دوستان

شبکه های اجتماعی شاید در نگاه اول در کشور ما، ابزارهای نه چندان کاملی هستند که بیشتر کاربران نمیتوانند با مراجعه به آنها به بخش هایی از اطلاعات مربوط به وبسایت ما دسترسی داشته باشند.

این موضوع درست است، اما هنگامی که شما بخواهید محتوایی را که مربوط به وبسایت باشد و توسط برخی کاربران در شبکه ها به اشتراک گذاشته شود، میتواند مهم باشد، البته چون این اشتراک گذاری به هر شیوه ای که باشد در حوزه اینترنت و وبلاگ ما رواج ندارد، شاید بیشتر کاربران به آن بی اهمیت باشند.

طبیعتا نتیجه مسدود بودن یک شبکه میتواند کاربرد آن را در یک جامعه دچار رکود شدید کند، اما امروز افزونه ای برای معرفی در نظر گرفته ایم که با تمام افزونه های اشتراک گذاری شبکه های اجتماعی در وردپرس تفاوت زیادی دارد.

افزونه وردپرس WPSSO – Complete Meta Tags and Schema Markup for Social Sharing Optimization & SEO

اشتراک گذاری بهینه در شبکه های اجتماعی با WPSSO Sharing Optimizerنامی طولانی دارد! اول بیایید بندی در مورد Open Graph در شبکه های اجتماعی بشنویم؛ در حالت کلی شبکه های بزرگ اشتراک گذاری اطلاعات در جایگاه اول فیسبوک و دوم توئیتر از نظر کاربر، روش های متفاوت ارائه محتوا و البته رتبه بندی صفحات رسانه ها را در پیش گرفته اند. فیسبوک که یک شبکه بسیار بزرگ از اطلاعات و اجتماعی پر ازدحام از کاربران است، بنابراین برای اشتراک گذاری اطلاعات، آنها را برای بهبود ملزم به این دانسته که اصولی را رعایت کنند.

اگر کتاب افزونه بسته سئو All In One SEO Pack را دانلود کرده و خوانده باشید، در قسمت تنظیم شبکه های اجتماعی در این افزونه وردپرس بررسی کردیم که اگر شبکه های فیسبوک و کارت های توئیتر را بهتر استفاده کنیم باید محتوا را به سبک مورد پسند فیسبوک تنظیم کنیم.

اینجا هم میتوانید از افزونه های اشتراک گذاری استفاده کنید، ولی نکته ی اضافی اینست که اگر بخواهید از خصوصیات بهینه ی محتوا برای اشتراک گذاری کامل در شبکه های اجتماعی استفاده کنید، باید از افزونه معرفی شده استفاده کنید. بهترین در نوع خود که به شما کمک میکند که اگر حداقل یک محتوا یا مقاله توسط کاربر از وبسایت شما به اشتراک گذشته میشود، با تمام ویژگی های بهینه و کلمات کلیدی و خصوصیات Schema.org در شبکه اجتماعی به اشتراک گذاشته شود.

از امروز افزونه دکمه های اشتراک گذاری وبسایت خود را تغییر دهید.

افزونه وردپرس WPSSO

   دریافت مستقیم WPSSO

   مشاهده مشخصات

 

 

منبع: فریش تمارائه دهنده: قالب دایرکتوری وردپرسقالب تجاری وردپرسقالب بازی وردپرس

در تـلگـرام فــریــش تـم عضـو شـوید | تخفـیف های ویـژه و محصـولات جـدید
  • دیدگاه شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود.
  • از ارسال متن بصورت فینگلیش خودداری نموده و فارسی تایپ کنید.
  • دیدگاه و سوالات شما توسط کارشناسان ما بین 1 تا 12 ساعت پاسخ داده خواهد شد.
  • از ارسال دیگاه جهت پشتیبانی محصولات تجاری پرهیز و برای پشتیبانی از بخش پشتیبانی سایت اقدام فرمائید

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.

  • سلام ! حدس بزنید