ویدیوی محصولات ووکامرس با YITH WooCommerce Featured Video

ویدیوی محصولات ووکامرس با YITH WooCommerce Featured Video

سلام دوستان

اندکی هم با ووکامرس کار کنیم. ووکامرس فارسی امروز در ایران محبوبترین فروشگاه ساز است. ووکامرس به تنهایی در دنیا نیز محبوبترین فروشگاه ساز دنیا است. اما وابسته به وردپرس است.

در ووکامرس امکانات زیادی بسته نوع قالب ها برای محصولات و نمایش اطلاعات آنها وجود دارد. اگر شما هم به دنبال راهی هستید که برای محصولات ووکامرسی خود ویدیو قرار دهید همراه ما باشید.

افزونه ووکامرس ویدیو برای محصول YITH WooCommerce Featured Video

ویدیوی محصولات ووکامرس با YITH WooCommerce Featured Videoیکی دیگر از افزونه های خوب تیم خلاق YITH که اینبار قابلیت استفاده از ویدیو برای معرفی بهتر محصولات را برای محصولات ووکامرس فروشگاه ما به ارمغان می آورد. کاربرد آن ساده است و هیچ نیازی به پیکربندی خاصی ندارد. پس از نصب افزونه میتوانید برای هر محصلولی که اضافه میکنید ویدیو هم در نظر بگیرد.

ویدیوها ها در فروشگاه میتوانند عرضه محصول را دگرگون کنند. میتوایند در فروشگاه ووکامرس خود یک تیزر تبلیغاتی بهتر برای محصول خود در نظر بگیرید و یا اینکه اگر محصول دیجیتالی باشد نمونه ای ویدیویی از کار با آن را در اخیتار مشتریان قرار دهید.

همانطور که گفتیم این افزونه به راحتی قابل استفاده است. برای پیکربندی میتوانید از بخش تنظیمات افزونه استفاده کنید.

برای استفاده از ویدیو به عنوان گزینه ای جدید برای محصولات که توسط این افزونه اضافه شده است میتوانید در بخش پیکربندی محصول و درج مشخصات آن، آدرس ویدیو را هم در زمینه ی مربوطه قرار دهید.

افزونه ووکامرس YITH WooCommerce Featured Video

[button color=”green” size=”medium” link=”https://downloads.wordpress.org/plugin/yith-woocommerce-featured-video.1.1.8.zip” icon=”fa-download” target=”true”]   دریافت مستقیم YITH WooCommerce Featured Video[/button]

[button color=”purple ” size=”medium” link=”https://wordpress.org/plugins/yith-woocommerce-featured-video/” icon=”fa-info-circle” target=”true”]   مشاهده مشخصات[/button]

منبع: فریش تم – ارائه دهنده: قالب موزیک وردپرسقالب نمونه کار وردپرسقالب پزشکی وردپرس

  • دیدگاه شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود.
  • از ارسال متن بصورت فینگلیش خودداری نموده و فارسی تایپ کنید.
  • دیدگاه و سوالات شما توسط کارشناسان ما بین 1 تا 12 ساعت پاسخ داده خواهد شد.
  • از ارسال دیگاه جهت پشتیبانی محصولات تجاری پرهیز و برای پشتیبانی از بخش پشتیبانی سایت اقدام فرمائید

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

  • سلام , مهمان